Tienidlo na kočík

martinkatinka
4. mar 2012

V nejakej téme o kočíkoch som čítala, že ste si niektorá mamina dala ušiť cez mimibazar tienidlo na športový kočík, takú nadstavbu na striešku, aj obrázok som videla, len to nemožem nájst :( Keď sa to zastrie, tak dieťatku nefúka dnu.

ilona3
4. mar 2012

tiez som take nieco videla ale uz davnejsie a mam zaujem, ale neviem sa k tomu dopatrat. takze aj ja uvitam info 🙂

estterka
4. mar 2012

v obchode predeti som to videla.

anjelicek26
4. mar 2012

Hm to maju takmer vo vsetkych obchodoch pre deti - ale nie je to proti vetru. Len UV protekcia proti slnku. Ked chces windbreakeri, tak to musis dat usit. Je to ina latka.

ilona3
4. mar 2012

@anjelicek26 u nas maju iba taku proti slnko od emitx ale ked som ju skusala na kocik tak mala trvanie asi 15 sekund a potom ku maly strhol kedze sa pripevnovala takymi "stipcami" na krajoch a navyse bola relativne kratka takze moc netienila. preto som ju nekupovala. ale videla som niekde na nete taku velku ktora sa mala akoby drot po obvode. nieco ako tie tienitka co sa lepia prisavkami na okno v aute.

anjelicek26
4. mar 2012

@cicimon - my mame tiez toto a sme s nim velmi spokojny. Uchytit sa da na akykolvek kocik a tieni pekne dopredu.

ilona3
4. mar 2012

@cicimon ano to je ona dakujem 🙂
baby vy ste rychle kym odpisem uz mam aj odpoved 😀

ilona3
4. mar 2012

@anjelicek26 ako sa pripevnuje na kocik? nestrhne mi ju maly hned dole?

annalena
4. mar 2012

my sme mali tieto, daju sa inak aj jednoducho doma usit. ochrania ciastocne aj proti vetru (ak su to tie kvalitnejsie)
http://www.pinokids-shop.de/pinokids-p5512h19s2...

anjelicek26
4. mar 2012

@ilona3

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anjelicek26/...

Lepsiu fotku nemam sorry, predlzi nas kocik o vyse 20cm vpredu.... pripevnuje sa na suchy zips cez rucky a aj zozadu striesky, takze 4 lepive pasy, je to bomba pevne a podla mna uchytis na akykolvek kocik... mam ju niekde doma, ak vyhrabem tak cvaknem a hodim foto... len musim zajst do garaze...

Maleho to ani nenapadlo strhavat, preco aj? On to vidi len ako striesku, tie uchyty su zozadu.

anjelicek26
4. mar 2012

@annalena - haha ale to dieta vobec nic neuvidi 😅

martinkatinka
autor
4. mar 2012

Baby díky... spýtam sa aj v obchode, len tu som videla takú super, čo sa stiahne až na madlo a nefúka dnu a tá kočka písala, že si to dala ušit cez mimibazar a vo vyhladávači som tam nič také nenašla, iba hotovky...

annalena
4. mar 2012

@anjelicek26 😀 a to musi 😀 ale nie, vyzera to sice divne, ale je to posuvne a vyskovo nastavitelne, mna vtedy inspirovali kamosky co to mali a nevedela som si to potom vynachvalit. Hlavne cez dovolenku 😉

annalena
4. mar 2012

@martinkatinka no tak to je potom asi taka, co som ti dala link, ta je vyskovo nastavitelna a da sa stiahnut az na madlo alebo nechat len hore ako striesku.

anjelicek26
4. mar 2012

@annalena - no keby moj maly nevidi, tak to rozhodne strhne, alebo sa bude naklanat na strany, a cumiet z boku, hlava von..... ako my sme tiez mali nad vanickovym kocikom toto, ale tak na sportak si to neviem predstavit, je tam iny sklon...

http://www.amazon.de/dp/B0026PEGRU/ref=asc_df_B...

ilona3
4. mar 2012

@anjelicek26 toto je ta o ktorej som pisala ja a zdala sa mi kratka a slabo drzala
http://www.emitex.cz/cz/menu/28/produkty/vyrobk...
ale ta tvoje vyzera ze vydrzi a je aj vacsia aspon vyzera dlhsia a suchy zips by ju mal udrzat lepsie ako dva plastove stipce ktore sa pripinali o okraj strechy na kociku. takze asi ju objednam. 🙂
mame aj slnecnik ale kym ho nastelujem ako potrebujem... a potom ked sa prechadzame a otocime sa inak zase mu svieti... navyse tiez mu vydrzi nad hlavou vycsinou len ked spi lebo inak sa s nim chce hrat a sklbe ho prec .
dufam ze to ale este vyuzijeme lebo moc sa uz v kociku nevozime ale hadam aspon na dovolenke 😀

anjelicek26
4. mar 2012

@ilona3 - tak ani tato nesla cez stipce, ale cez celu korbu a vpredu o madlo... ale vravim neviem si to predstavit na sportaku. A veru slnecnik je najväcsia blbost, to aby sa clovek bal na chodniku otocit, ze bude dietatu zasa svietit... my sme to vyuzili fakt na kupalisku, krpec mal tien az po nozicky, ked som dala kocik do lahu...

ilona3
4. mar 2012

@annalena toto by ani u nas uspech nemalo. ale pre uplne maline babatko na hlboky kocik to moze byt super

ilona3
4. mar 2012

@anjelicek26 s tym slnecikom mas pravdu ale predtym pri starsich detoch som ho nemala a pacil sa mi tak som si ho teraz pre krpca objednala rovno s kocikom ale skoda penazi uz by som si slencik na kocik nekupila ale radsej investovala do pridavnej slnecnej strechy. zo slnecnika som mala iba nervy a osoh minimalny

martinkatinka
autor
4. mar 2012

Ja som našla toto :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=0
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13559661&tab=2
Ale stále to nie je to, čom videla tuná v jednej téme ☹ a to sa mi najviac pozdávalo, pretože písala, že je to aj proti vetru

cicimon
4. mar 2012

my to sice nemame, my mame golfac, kde sa da strieska stiahnut skoro az celkom dole
ale ta strieska na obr vyzera celkom fajn, kamoska to mala a da sa to aj velmi skladne zlozit do kocika

annalena
4. mar 2012

@ilona3 urcite ze zavisi aj od dietata. a od kocika podla mna tiez. ja som si ju predtym otestovala u kamosky a vravim, na dovolenke som si ju potom nevedela vynachvalit. Ale my sme sa celkovo vozili v kociku len do 16 mesiacov, cize ake by to bolo u starsieho dietata to neviem... 🙂

martinkatinka
autor
4. mar 2012

Už som našla tú pani, čo to šije, aj rozne iné praktické veci do kočíka, asi to bude to... no takže som dsa nakoniec na to preklikala... ale mi to trvalo 😀

ilona3
4. mar 2012

@martinkatinka je to ta lilinka?

martinkatinka
autor
4. mar 2012

@ilona3 áno, je to ona... našla som to 😀 opýtam sa ešte v predajni, odkiaľ budeme mať kočiar a ak to tam nebude, asi si objednám.. chcem letnú, lebo športiačik budem používať v lete.

ilona3
4. mar 2012

@martinkatinka o. k dakujem ja si objednam tu sunshine kids co pisala anjelicek 🙂

martinkatinka
autor
4. mar 2012

@ilona3 to vyrába aj tá baba? No ja mám zálusk na tú modrú striešku, dá stiahnut, tieni a je aj taká pevnejšia, takže aby tam nezafúkalo...

ilona3
4. mar 2012
martinkatinka
autor
4. mar 2012

@ilona3 aha, ale aj toto som videla na tom mimibazari, to je tuším ten moj prvý link

ilona3
4. mar 2012

@martinkatinka myslim ze ano 🙂