Tip na kočík do 450 €

makovv
20. jan 2013

Ahojte, máte nejaký tip na kočík do 450 €? Rozmýšľam nad nejakým od Taka, keďže nemám žiadne pozitívne info o iných značkách v tejto cenovej relácii. Poradíte?

zamilovana
21. jan 2013

@lenulice tak ale do toho sa nezmestíš ani náhodou s cenou, možno tak za športový kočík 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
meiwe
21. jan 2013

Moj tip red castle whizz, je to sice trojkolka, ale je dostatocne pevna=) vyhody su ze znacka je franzuska,kocik prejde hociakym terenom, dostatok priestoru pre dieta ci v sportovej alebo vanickovej casti, vetcsi nakupny kos, pevna strecha=)
Malokto o nom vie ale je super=)

lesika80
21. jan 2013

Tako je fajn a je to hlboký+šporťák, a má pekné dizajny. Ja som mala a opať mám Roan= výborná volba🙂

billam
21. jan 2013

Tako je poľský výrobok, odtiaľ by som si uz ani sošku pápeža nekupila!

lenulice
22. jan 2013

@zamilovana Jaj, mas pravdu :(((

mimisk
22. jan 2013

@billam zaujimave , ze ste poslali odkazy na polské kočíky, mozem povedať ,že Tako je jeden lepších znaciek v Polsku

billam
22. jan 2013

@mimisk to fakt a ktory je polsky? tako je jedno ťažké a zle manipulovatelne hebedo!

mimisk
22. jan 2013

@billam inplast , dorjan , v travel, jedine Hauk je nemecky a to je este vyrobený v ćíne, teraz uz aj tako robí odlahcené konstrukcie

billam
22. jan 2013

U mna bolo pri výbere kocika najdôležitejšie: veľkosť vanicky, koliecka - určite nie tie malike pidi vrtiace, lebo v snehu neprejdem nikam, v športovej časti - šírka sedu a nadstavitelnost opierky na chrbát a na nohy - aby dieťaťu netrcali nohy vo vzduchu, výška madla a jeho nadstavitelnost, váha kocika a skladnost...to boli take základne body....potom uz len farba - nie čierny, lebo v lete je tam peklo, kvalita potahu, či sa dá oprat...

miselkat
22. jan 2013

My mame Camarello Q12 Exclusive v tmavosivej farbe a som s nim spokojna. Vanicka velka, teraz uz pouzivame sportovu cast, kolesa gumove, v pohode sa ovlada jednou rukou.

billam
22. jan 2013

@mimisk to som nevedela, že sú z Poľska, na tej stranke to nebolo uvedené ☹...v tom prípade beriem späť a určite ich neodporucam.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makovv
autor
22. jan 2013

@mimisk o dva týždne sa chystáme s priateľom na nákupy do Hodonína, tak sa môžeme cestou staviť aj v Holíči 😉

brumka
22. jan 2013

mi mame amnar hilux pred 3r stal 420€ ale teraz 3kombinacia sa da kupit aj do 350€ je super do tereneu na zimu na fusak a pre velke deti 🙂

makovv
autor
22. jan 2013

no ako tak pozerám, väčšina kočíkov je buď PL alebo made in china...a potom si vyber 😖

lucia268
28. jan 2013

Je to tak, skoro všetky kočíky sa vyrábajú v Poľsku, alebo aspoň Poľskom "prechádzajú". Po tých skúsenostiach sa nečudujem, že ste nebola spokojná s poľským kočíkom, ale musím povedať, že sa posunuli riadny kus vpred a teraz tie kočíky vyzerajú inak a niesú tak ťažké. Každý rok sa výroba posúva dopredu. Ja mám dve deti a vyskúšané značky CAM,NEONATO,GRACO,DEMA,TAKO.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makovv
autor
29. jan 2013

@mimisk Môžem sa spýtať aký typ DorJanu máte momentálne na predajni. V piatok plánujeme ísť smer Holíč, tak by som sa chcela zastaviť a pozrieť si kočíky naživo. Momentálne sa mi celkom páči DorJan sport 3 line. Neviete aký je rozdiel medzi modelom sport 3 line a prestige? Teda čo nemá Sport 3 line oproti Prestige, lebo je medzi nimi cca 100 € rozdiel a neviem či sa oplatí si priplatiť za Prestige, lebo Sport 3 line sa mi farebne viac páči.

mimisk
29. jan 2013

@makovv mame na sklade prestige je to rozdiel ze vanićka je kombinovaná s kozou a je troška elegantnejsi oproti sport 3 line,ktorý je jednuduchši,ale je lepsie to vidiet na vlastné oci

makovv
autor
29. jan 2013

mne sa práve páči tá verzia bez kože, len neviem či napr. aj Sport 3 line má v špotrovej časti vzadu tú sieťku na vetranie, lebo na Prestige som videla video, kde je vidieť ako na strieške možno časť odzipsovať a ostane tam dosť veľká sieťka na vetranie. Ešte ma zaujímalo či neviete či je rozdiel v sklápaní chrbtovej opierky na športovej časti medzi týmito modelmi.

mimisk
29. jan 2013

@makovv sieťka je rovnaká aj sklapanie

graziela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peeetulka84
2. nov 2013

Ahojky my mame tako monodi. a som veľmi spokojna. 😀