Tip na ľahko skladateľný kočík do činžaku bez výťahu

alexi33
19. feb 2017

Dobrý deň. Viete mi prosím poradiť nejaky menší, ĺahko skladateĺny a ĺahký kočik. Trojkombinácia. Bývam na druhom poschodí v dome bez výťahu a v menšom byte s veĺmi úzkou chodbou. Preto by som potrebovala nejaký kočik, ktorý sa da ĺahko zložiť a rozložiť a ma aj menšiu a ĺahšiu vaničku, ktorá nezaberá veĺa miesta v byte či v aute. Ďakujem za všetky rady a typi

andisko
19. feb 2017

nebude lepsie kupit len sportovy, ktory sa da pouzivat od narodenia? dolezita je aj konstrukcia, cim lahsi kocik, tym viac dieta vyhrka. pripadne ak mate balkon, kupit pohodlny starsi kocik na balkon, kde dieta moze spat. a dalsi lahky skladny sportak od 0mes na pripadne prechadzky?

jesika35
19. feb 2017

Stokke xplory V4. Top kočík😘😘😘
My sme s neho vyrástli už😔😔😔 ak by ste mali záujem napíšte sz.😃

jeennyv
19. feb 2017

@alexi33 kamoska tretie poschodie bez vytahu..baby merc mala neo style..ja nevladzem a som nizka a zvladla som vykocikovat..inak kociky jane, camarelo maju vahu s kazdym prislusenstvom, ci vanicka ci sportak do 10kg skus kuk aj stokke ma cca do 11kg ale tam je cena inde ak chces novy

alexi33
autor
19. feb 2017

Dakujem zatial za rady. Idem googlit. Chcem to poriesit tam ze konstrukciu budem nechavat v aute v kufri a do bytu budem bravat len vanicku. Cize ide mi hlavne o to aby sa dal teda lahko zlozit a rozlozit a aby vanicka nebola zbytocne velka a nemotorna aby som vedela bezpecne vyniest po schodoch vanicku spolu s babatkom

riela
19. feb 2017

@alexi33 ja bývam tiež na 2.poschodí bez výťahu, mala som bugaboo cameleon. Vaničku som dala do ruky a zloženú konštrukciu na plece.

fiviasebi
19. feb 2017

@alexi33 ahoj skus pozriet bugaboo bee3 lahky, jednoduche skladanie, maly, da sa dokupit aj vanicka a aj vajicko, sportak s nastavitelnou opierkou chrbta do viacerych vysok a s polohovanin az do lahu a aj sedak sa da nastavovat vysuv vojde do neho aj 3rocne dieta a v pohode sa aj vyspi sportak sa da otacat aj v smere aj v protismere jazdy. Je velmi lahko ovladatelny; Ale je to cisto mestsky kocik. Po precitani tvojich ktiterii na vhodny kocik za mna jednoznacne bgb bee3.