Trojkolka verzus štvorkolka X lander

bridgetjonesova
9. feb 2013

Ahojte rozhodla som sa kupitsportovy kocik x lander. Tie ktore ho mate poradte, mam kupit trojkolku alebo stvorkolku? Dakujem 🙂

sashabb
9. feb 2013

@bridgetjonesova určite štvorkolku. Ak by si chcela trojkolku tak skôr quinny speedi, jane slalom alebo baby joger city elite 😉

bridgetjonesova
autor
9. feb 2013

@sashabb preco myslis ze tieto stvorkolky su lepsie? dakujem za odpoved

emita
9. feb 2013

ja som mala 4 kolku a bola super.
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocarkovani/...
tu je téma o x-landeroch. mamičky tam píšu že 4 kolka sa ľahšie ovláda. alebo stručne povedané ak bol niekto s x-landerom nespokojný tak mal 3 kolku. 3 kolka má zadné kolesá má ďalej od seba a je aj dlhšia.

sashabb
9. feb 2013

@bridgetjonesova osobne som ho nemala, ale sledujem dosť fora ohladne kočíkov 😝 a štvorkolku si veľmi chvália. Trojkolka vraj nieje až taká dobrá na manipuláciu. No asi by bolo lepšie si ich oba vyskúšať, kaďže každý má iné nároky.

bridgetjonesova
autor
9. feb 2013

@sashabb este by som chcela vediet tie kociky co si mi tam odporucila su aj sirsie? Ja sa bojim ze bude ten x lander uzsi pre moje dieta a chcem ho pouzivat dlhsie? Baby pisu ze x landre su aj uzsie...no mam z toho chaos 😝

linduska27
9. feb 2013

ja mám štvorkolku a som spokojná 🙂

dazdovka
9. feb 2013

@bridgetjonesova mam x-run a nemenila by som, velmi dobra manipulacia, skladatelnost, design, vytrepali sme sa s nim na turistiku na Sitno, na zrucaniny hradov, muz s nim chodi na korculiach... Akurat ze sme menili plaste na kolesach (za take kvalitnejsie kupene v cyklopotrebach) tie originalne sa po pol roku vydrali...

silvuskaa
9. feb 2013

ja mam tento, ale zatial neviem poradit kedze este nejazdime http://kocarky.heureka.cz/x-lander-xv-2009/gale...
nemate niekto?

bridgetjonesova
autor
9. feb 2013

@silvuskaa ten je krasny len ci sa s tymi mensimi dvojitymi kolieskami vpredu da chodit aj po horsich terenoch?

silvuskaa
9. feb 2013

@bridgetjonesova ale mozem povedat ze moj maly ma 3,5roka a do sportiaka sa v pohode zmesti, uz ho testoval 😀

bridgetjonesova
autor
9. feb 2013

@dazdovka
@linduska27 baby a nevadi vam ta vyssia prepazka pred dietatom? niekto vravi ze je to velmi pred ocami a dieta cez to nevidi?

silvuskaa
9. feb 2013

@bridgetjonesova ved toto 🙂 mamicky co ho mali si ho chvalili, ale zistim az sama aky je ked budeme chodit po nasich dedinskych cestach.

nana41
9. feb 2013

My mame trojkolku, a sme snou maximalne spokojny, pouzivame ho vyse roka takze mame odskusanu aj sportovu cast. Ja mozem len odporucit 😉

dazdovka
9. feb 2013

@bridgetjonesova prepazka pred ocami? 😕 to madlo myslis? Este sme nepouzili, teraz myslim, ze po roku vyuzijeme, mozno by aj minuly rok vadilo babatku vo vyhlade, nebolo ho vsak treba... A je dost priestranny vo vnutri, no co trosku vadi, ze sa neda opierka dat do uplneho lahu, zacala som ho pouzivat tak v cca 5-tom mesiaci, trochu som upravila uchytenie chrbtovej opierky, aby som ju dala co najnizsie, ako sa len da dat...
Co som dokupila ku kociku:
ako prve - original kapsu na kocik
2. usila som pratelny bavlneny potah na podlozku, aj s uchytenim, aby sa nesmykala
3. clonu Sunshine Kids Shade Maker
4. sadu na lepenie defektov na bicykle
5. tie plaste na kolesa, lebo fakt sme jazdili vselijake tereny
6. novy prsiplast
7. fusak z ruky

karin1234
9. feb 2013

my sme mali x-lander 4-kolku a max. spokojnosť.

tinav
9. feb 2013

@silvuskaa ahoj ja som ho mala a bol super hlavne v zime vošiel doň malý aj s fusakom a dekou bolo mi až ľúto keď som ho predávala nakoľko malý sa už nechce voziť v kočiari

zuzi1409
9. feb 2013

my máme trojkolku, ešte nebola úplne využitá, ale manipulácia je výborná

silvuskaa
9. feb 2013

@tinav no super, takze dvojite koliesko nevadilo v snehu? a bol stabilny? dakujem 🙂

tinav
9. feb 2013

@silvuskaa nevadilo len som ho dala na pevno a v pohode aj šporťák je dosť veľký keby sa malý chcel ešte voziť v kočiari tak ho určite nepredávam, malý sa narodil s váhou 3870 g a keď som ho naobliekala tak v pohode som ho dala do hlbokého a neskôr aj do športového 🙂

sashabb
9. feb 2013

@bridgetjonesova tak quinny speedi je super priestranny, ten som mala aj ja. Maly sa mi tam v pohode zmestil ešte v 3rokoch.

bridgetjonesova
autor
9. feb 2013

@sashabb ahoj a co zima a vietor to ma trapi aj v pripade x landera a quinny asi pdobny problem.

sashabb
9. feb 2013

@bridgetjonesova nikdy sme problem nemali, aj keď som počula názor že je dosť otvorený. Používala som fusak a malý tam bol dosť schovaný. Nejaký čas som mala aj uni nánožník, ale časom som ho aj prestala používať (a nijako nechýbal)

bridgetjonesova
autor
9. feb 2013

@sashabb no rozhodujem sa ci x lander alebo quinny speedi som z toho jelen...v zime budeme mat rok a urcite chcem kocik vyuzivat...estte jedna otazka ,,to sedenie je mierne nahnutte smerom dozadu..myslim tu podlozku na ktorej ma dieta zadocek? Pyram sa preto lebo x lander to ma a chcem to vyuzivat uz od 6 mesiacov.

bridgetjonesova
autor
9. feb 2013

@sashabb a este miquinny pripada trosku jak klasicke buginy...bojim sa aby v nom tak male dieta nepadalo do stran..neviem ci su obavy na miieste ...ja mam totiz letny golfac po prvom synovi ale chcem kupit sportovy kocik kvoli tej asi vacsej bezpecnodi a konfortu...mam dojem ze v bugine totiz este nemoze bat tak male babo.

sashabb
10. feb 2013

@bridgetjonesova tak on je práve dosť široký a menšie mimi tam padať môže pokiaľ nieje "uviazané". Ja som ho kupovala na zimu, maly mal v tedy 9 mesiacov a s fusakom to mal uplne super.
Kamarátka ho má od narodenia a tá si tam dávala šiť zmenšovaciu vložku.