Vajíčko na Moon

tanickalc
25. jún 2020

Ahojte, do akého veku využijem vajíčko? Mala bude mať o týždeň 5 mesiacov, používame darované a požičané, ale rozmýšľam kúpiť také čo sa bude dať aj nakliknúť na konštrukciu, lebo už by chcela z kočíka pozerať von (nedá sa nám polohovať hlboký kočík) a tiež keď zaspí v aute a ideme len trochu po obchodoch, nechali by sme ju vo vajíčku.
Máme kočík Moon, sedia naň niektoré značky vajíčok, ale všetky ich modely alebo len niektoré?
Ďakujem

helcanw
25. jún 2020

My máme ku kočíku moon maxi cosi vajíčko. Adaptéry sme dostali ku kočíku a vajíčko sa dá v pohode nakliknut na konštrukciu.
Ja by som ale 5mesacnemu dieťatku nekupovala už vajíčko, ale autosedacku, sú také od 0-36kg. 🙂

majkabmajka
17. máj 2022

@helcanw Viem ze uz je to stara diskusia ale skusim, vajicko Maxi-Cosi vam na kociku Moon drzalo pevne? mne sa ako keby dalo hupat dopredu a akoze dost..ked zatlacim na to vajicku tam kde maju byt nohy tak sa riadne ohne dopredu

helcanw
18. máj 2022

@majkabmajka už je to dávno, som aj zabudla ako to oresne bolo, ale nijak zvlášť sa mi vajíčko nehupalo, držalo pevne 🤷‍♀️ Takze asi neporadím.