• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vložka do športového kočíka. Existuje niečo také?

22. apríla 2008 
Chcem sa spýtať či existuje niečo také ako vložka do športového kočíka, aby dieťa nesedelo priamo na "čalúnení" kočíka. A či to má aj diery na pásy?
22. apr 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Casualplay to má....
22. apr 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tribitka,
ako to vyzerá, nemôžeš hodiť link, prosím?
22. apr 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamia: nieco take to je : http://www.dadarka.sk/detail.php?zbozi=165196 , pripadne sa da pouzit napriklad ak mas emitex 3 v 1 fusak, tak sa da ta spodna cast odzipsovat a ma to potom taku istu funkciu ako to od casualpaly :slight_smile: Na tom fusaku su tiez diery na popruky..
22. apr 2008 o 16:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a myslite ze by ten casuaplayl pasoval aj na Jane?, lebo ja mam sice nanoznik a aj fusak, ale uz je dost teplo a musim nosit deku a ta vlozka sa mi zda lepsia ako deka :wink:
22. apr 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by si musela v predajni prirovnať.... :wink:
22. apr 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taku mini vlozku ma aj chicco, ale pre take male mimi je podla mna lepsie dat fusak, ktory ma otvory na popruhy
22. apr 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem ena..... emitex nemám :unamused:

....a myslíte, že to bude pasovať aj na peg perego centro completo?
22. apr 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubadlo27 a tamia: skuste napisat do fora na babymarket.sk .. tam predavaju aj kociky ktore chcete aj tie podlozky.. tak by vam mohli poradit, co som si vsimla, tak tam davaju baby podobne otazky.. ci pasuje nieco k nejakemu inemu typu a pod...
ale myslim, ze by ta podlozka mala pasovat do vacsiny kocikov, lebo vyzera byt take univerzalna, nie je nijako specialne tvarovana.. a ma diery na popruhy, tak sa da uchytit..
22. apr 2008 o 22:38  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok