Vyšúchané rúčky na kočíku. Čo s tým?

zuzu8655
8. júl 2012

Ahojte, neviete mi poradiť, či existuje niečo na rúčky kočíka? Kúpila som si kočík z druhej ruky a potrebovala by som poriešiť tie rúčky - sú ošúchané...niečo so suchým zipsom alebo farba, čokoľvek 😉

ikke
8. júl 2012

@zuzu8655 pozri tu
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/ako-nahradit-roztrhanu-penovu-rukovat-na-kociku/
zalezi samozrejme od typu kociku, niekde sa da rucka odmontovat a natiahnut na nu napriklad v tej otazke spominana izolacia na potrubia.

vyhladaj si pripadne temu o konkretnom kociku, ktory mas a spytaj sa tam, mozno to uz niekto riesil 😉

zana0077
8. júl 2012

ja som si este daaavno kupila v cyklo predajni taku penovu pasku ( namotava sa na rucky bicykla) a vyzeralo to super....

zuzu8655
autor
8. júl 2012

@zana0077, @ikke ok, ďakujem kočky 🙂 a ešte otázočka: Kočík má trošilinku vyblednutú farbu na strieške. Neexistuje nejaký sprej na regeneráciu farby alebo také niečo? Ďakujem 😉

zana0077
8. júl 2012

impregnacny sprej v obchode farby laky by som hladala... trosku to stmavi povodnu farbu, hoci je to na uplne iny ucel...:o) ale pozor! nie na kozu! musi ti poradit predavac. viac druhov som videla v predajni exisport v poprade....

zuzu8655
autor
8. júl 2012

zana0077 Ďakujem pekne, aj som nad tým uvažovala 🙂 no každopádne vyskúšam, tým nič nepokazím. Musím len zistiť, aký typ látky je tam použitý. 🙂