Xlander Move 2012

liska111
13. jún 2012

Ahojte má niekto tento kočík xlander move 2012? Aké máte skúsenosti celkovo s xlandermi? Uvažujem medzi tymto a jane. ďakujem za odpovede....

evolve
2. okt 2013

@monci8888 a akej farby ho mate ??? ja sa neviem rozhodnut medzi america a europa

aninocka4
10. okt 2013

potrebovala by som poradit 🙂 mam x-lander x-move 2012,pouzivame sportovu cast...potrebovala by som kupit na nu igelit do dazda,viete mi poradit nejaky?neviem sa na nete dopatrat,ci existuje original k sportovej casti x-landeru...dakujem 🙂

ladybugk
10. okt 2013

My mame x lander x move farby europa- sportak asi tak mesiac a sme s nim velmi spokojni,skusenosti s jane nemame ziadne,predtym sme mali cam dinamico a sportak sa s tymto xlanderom porovnat neda,xlander je oproti tomu ako luxusny mercedes🙂 potom sme chvilu mali golfovy kociar chicco kt bol sice fajn ale nie na vychadzky kt my robime. asi to zavisi od toho na co kociar budete vyuzivat
@aninocka4 co sa tyka plastenky, a celkovo nakup kociara a doplnkov tak sme to riesili cez cesky internetovy obchod,nepamtam teraz meno ale viem zistit. plastenku sme este nepouzili ale bola prilozena ku kociaru tak predpokladam ze je orginal

aninocka4
10. okt 2013

@ladybugk aj my mame europu 🙂 je to super kocik,sme velmi spokojni,plastenku sme mali k vanicke,na sportovu cast nepasuje,resp. da sa tam dat,ale je jasne,ze to nie je k tomu...akurat som nasla plastenku na jednej stranke,stoji 25 e :D no co uz,asi kupime aj tak 🙂

ladybugk
10. okt 2013

@aninocka4 ano suhlasim,je fakt super🙂 my sme vanicku nemali,kupovali sme cisto len sportak,tak musim tu plastenku vyskusat ci teda pasuje a bude pouzitelna...teraz som pozrela na tu cesku stranku kde sme to vsetko kupovali,tak maju tam aj samostanu plastenku s popisom ze je original na xmove a na xq, cenu tam uvadzaju v CZK a pre Slovakov uvadzaju aj eura,tak nieje to velky rozdiel oproti tomu co si nasla,oni to maju za 22€, my sme trochu usetrili tym ze sme kupovali vsetko bez dph...

aninocka4
10. okt 2013

@ladybugk nasla som este aj na hej.sk pred chvilou a tam je za 20....este pre istotu prehladame krabicu od sportiaku,ci tam nahodou nie je zabudnuta 🙂

muriel293
10. okt 2013

@maleusko ahoj prosím ťa aký to máš či mala si x lander čo má polohovatelnú vaničku? aký je to presne tip? dík

monci8888
14. okt 2013

@evolve podla mna je uplne jedno aka farba... este som nevidela skaredy 😀

mackova11
17. okt 2013

kočík je odpružený, asi nie že ????
a je vhodný aj do terenu , po čase sa nerozhegá, predsa je to z drahších kočíkov dakujem 🙂🙂

kape
15. dec 2013

Chcem sa spytat ci ma niekto z VAs na tomto kociari nakliknutu autosedacku Maxi Cosi, a ked ano, je to iny adapter ako je k vanicke ? Pasuju Vam aj starsie modely autosedaciek Maxi Cosi na tento kociar ?

katka525
18. dec 2013

@kape dokupuju sa tam adapteri pomocou ktorých sa da nakliknut vajicko. My tak mame vajicko maxi cosi city sps.

kape
18. dec 2013

@katka525 - dakujem, uz sme zahadu poriesilli, tie adaptery co sme mali boli na iny druh autosedacky nie maxi cosi

barrilla
16. aug 2014

@ladybugk Mame doma X-lander Xmove 2013, farba Amerika. doteraz bol maly v hlbokej vanicke a teraz som skusala sportovu cast. Mam na Teba otazku, prosbu o radu. Neviem ako spravne ma byt zapnuty v tych popruhoch. Lebo akokolvek to skusam, stale sa mi vidi, ze bud mu popruhy padaju alebo on na jednu alebo druhu stranu. Tiez si neviem zvyknut na to zapinanie pasov vpredu, ze sa to naraz zapina, alebo ako.Keby si mi vedela pridat fotku ako tam sedi zapnuty Tvoj drobec.Ak suhlasis, poslala by som Ti do IP svoj email. Dakujem velmi pekne.

ladybugk
16. aug 2014

@barrilla Ahoj,asi ti uz velmi neporadim,kociar uz nemame,maly ma skoro 2 r a odkedy chodi uplne ho odmietal tak sme ho predali a sem tam pouzivame golfovy.Takze fotku ti neviem poslat a tiez rozmyslam ze my sme popruhy pouzivali dost malo,kociar sme kupili ked mal skoro rok a vyuzili sme ho celu zimu ale tam mu stacil fusak a nebolo treba zapinat lebo uz bol velky a celkovo tam bol natlaceny takze popruhy nepotreboval.

Na to zapinanie pasov vpredu naraz si pamatam ze aj mne to chvilu robilo problem ale chce to len cvik🙂 takze s tym asi nic neurobis len nacvicit a zvyknut... ale tie pasy no neviem...pisala mi totiz ina mamina a ta mala opacny problem a sice ze popruhy sa jej zdali kratke a nevedela ich poriadne predlzit..skus dat tie makke navleky co su odopinatelne dole z popruhov uplne a poposuvaj ich poriadne ako sa da aby boli co najkratsie,podla mna sa s tym musis pohrat a uvidis.Pripadne by si mohla este skusit dat nejaku extra podlozku/vlozku do kociara.
A Este mi napadlo ze by si mohla skusit napisat tej mamine kt ma prosila o opacnu radu,mozno ti poradi a aj posle fotku...ta mi pisala este niekedy v marci/ aprili a jej nick je kkandrea(okres Kezmarok).tak verim ze sa ti to podari spojazdnit tak aby si bola spokojna (my sme inak boli velmi spokojni s kociarom a keby ze syn ho neodmietal,mame ho iste doteraz..)

sarafortuna
15. jan 2015

@barrilla
@ladybugk
dievčatá, prosím vas, dá sa na športovej časti oprať strieška. Majú dosť svetlé farby, tak sa bojím, či na svetlozelenj nebude hned vidieť špinu. aké mate skúsenosti. Vdaka za vaše rady.

priznicka
23. feb 2015

Prosim vedel by mi niekto zmerat dlzku tohto x-landera (x-move) - od zaciatku koliesok (alebo vanicky) po zasunutu rucku? Sme limitovani velkostou vytahu a obchode sme premerali sirku a doma som zistila, ze do vytahu viac ako 100 nevojde, ani o milimeter. Vsade na nete citam v popise 109, ale neviem ci je to najdlhsi rozmer alebo taky zmenseny o rucku

libusena1
8. mar 2015

baby sesterka kupila x lander move australia....na vajíčku nemá striešku.....dá sa nejaká dokúpiť?a ak ako ju uchytiť?

adria18
21. aug 2015

ahoj chcem sa spýtať mala sa narodila v máji..vydrží vo vaničke x move cez zimu? je dosť priestranná?

priznicka
21. aug 2015

@adria18 nepojde uz potom do sportiaku?

saganka
21. aug 2015

@adria18 mne vydržal malý do 6 mes., bolo to v zime aj s fusakom.. potom dáš športový, da sa takmer uplne polahnúť a je priestranný.. už mas kúpený? Ja idem teraz posúvať trojkombinácii v zelenej farbe..

adria18
25. aug 2015

Dakujem za info.. ano uz mam kupeny 🙂