Zafarbenie vyblednutej striešky na kočíku

zuza.m
11. máj 2012

baby poradte potrebujem zafarbit striešku na kočiku je čierna a trocha na slnku vybledla do hneda.nič hrozne ale pačilo by sa mi to viac čierne 😅
ked že sa neda odmontovat a zafarbit v pračke zaujimalo by ma či nikto nepozna nejaky sposob ako obnovit farbu??na streche je od spodu červena.dakujem ak ma niekto nejaky dobry typ.

andreav81
11. feb 2013

@ivet2011 dobrý vecer, ja mam tiez vyblednutu striesku na kociku, skusala som to prefarbit akrylovym sprejom, ale spokojna nie som, pusta mi farbu ☹ chcela by som Vas poprosiť, ci ´by ste mi nemohli poslat kontakt na pani ktora pomohla aj Vám, velmi pekne dakujem, Andrea

barbora2412
17. mar 2013

Ani si neviete predstaviť, ako ste ma potešili.... ja som chcela už šiť novú striešku(a to by bola poriadna makačka...) Nemohla by ste mi poslať foto nastriekaných striešok/kočíkov. Ďakujem!!!!

mirokinder
18. mar 2013

Dobrý deň, za chvíľku začne letná sezóna a problémom s vyblednutím striešky na slnku môžete predchádzať používaním slnečnej clony na striešku kočíka, ktorá chráni okrem dieťaťa, aj povrch striešky - látky.
A - ďakujeme za šikovné rady, ako na vyblednutý poťah. Vidno, že šikovné mamičky si vždy vedia poradiť.
https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/8t0b/clo...
https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/wb5i/clo...
S pozdravom, Michal

esterka26
25. mar 2013

@drobcekrs dobrý deň my máme casualplay S4 a mame vyblednutu striesku, nepopraskala vam ta farba pri ohybani striesky?

lusiel
25. mar 2013

dobry den,mala som jednu zakaznicku ktora si nasprejovala striesku na sivo-strieborno a nebola s tym spokojna,poslala mi striesku a ja som jej urobila novy potah,strasne to islo dole,farba mi zostavala na prstoch a smrdeloooo to,chuďa dieta pod tym 😢 ak potrebujete urobit novy potah na vyblednuty,tu su ukazky mojej prace http://www.sashe.sk/lenntillka

drobcekrs
25. mar 2013

....Ja som farbila sprejom nq textil a pekne sa vsiakol a nepopraskal...naozaj odporucam..link je vyssie...no foto uz nebude...uz som ho predala, kedze maly kocik uz nechce 🙂

isuranovska
21. sep 2013

@drobcekrs Ahoj,chcem sa opytat,myslis ze by sa dal tym akrylovym sprejom nastriekat aj sedacia cast na kociari?? Ci nebude pustat farbu na veci??? Mam jane unlimit a cierna farba vybledla az do fialova...hrozne

drobcekrs
22. sep 2013

@isuranovska ahoj, neviem Ti povedať. Ja som farbila striešku, madlo a tú časť po kraji sedadla.

isuranovska
22. sep 2013

@drobcekrs Ok,tak to vyskusam najskor na boky a uvidim,dakujem za odpoved...

lucinkab
13. jan 2014

@ivet2011 ahojky, dáš aj mne kontakt na tú žienku? chcem ušiť nový poťah na stirešku 🙂 alebo más aj foto? vďaka 🙂

petuska2110
9. apr 2014

@ivet2011 ahoj prosím ta nedala by si mi kontakt na tu pani čo ti to šila??? dakujem pekne 🙂

ingrid31
12. máj 2014

ahojte,nemate nahodou na predaj striesku chicco multiway?dakujem 🙂

misa107
14. júl 2014

@ivet2011 kolko stalo obsitie? Mozem poprosit kontakt na tu pani

mary159
1. aug 2014

Tak aj ja som to vyskúšala a som max spokojná. Ešte sme nezmokli tak dúfam, že farba nebude púsťať. Použila som farbu na textil dupli color. Kupila som 2 ks a použili sme 1,5. Farbila som striešku, športovú časť a aj úložný priestor.

nicol16
20. aug 2014

@mary159 prosim vas a kde ste kupili ten spray dakujem

mary159
20. aug 2014

@nicol16 ahoj. Kupila som ho v baumaxe. 😄

nicol16
21. aug 2014

@mary159 no super dakujem a uz ste ho pouzivali von napr na dazdi pusta ta farba ci ste spokojna?dakujem

mary159
21. aug 2014

@nicol16 No minule som bola von ked trochu kropilo ale len trochu a zatial farbu nepusta, ja som max. spokojna, kociar vyzera ako novy za malo penazi. 😄 Ani ked boli velke horucavy tak maly bol uplne spoteny a nebol cierny. 😄

nicol16
21. aug 2014

@mary159
dakujem mam vyhliadnuty kociar tiez bjcs z bazarika je v super stave len striesky su vyblednute tak rozmylsam ako to zafarbit..a este kolko vas vysli tie spreje? dakujem

nicol16
21. aug 2014

@mary159 a este ako ste to urobili dali ste potahy dolu a nastriekali?

mary159
21. aug 2014

@nicol16 Spreje vysli okolo 10-12 eur uz presne nepamatam. Myslim ze jedna stala nieco cez 5 eur. A robili sme to tak ze sme dali vsetky potahy dole a potom vonku na trave sme to striekali zvlast striesku, sportovu cast a aj ulony priestor a na balkone cez noc nechali preschnut. 😄

luga
21. aug 2014

ja mam so sprejom zle skusenosti, zacal sa zlupovat a aj dcerka mala spinave nohy, ked sa obtrela 😠 ...striekala som jane ....nakoniec mi mamina nasila novu latku na striesku, este podlozku musim poriesit

nicol898
7. sep 2014

@mary159 mozem sa opytat?? 🙂 ja mam ciernu striesku, ale vnutri je tyrkysova...myslis ze mi ta cierna farba nepresiakne a nenarobi flaky na tyrkysovej?? alebo mas skusenosti len s cisto ciernym kocikom?? dakujeeeem 😉

mary159
7. sep 2014

@nicol898 ahoj ja som skusala len cisto na ciernom kociku, ale teoreticky by to nemalo presiaknut, pretoze strieska by mala byt nepremokava ale ruku do ohna za to nedam. 😄

nicol898
7. sep 2014

@mary159 vyskusam na nejakom menej viditelnom mieste a uvidim ci budem pokracovat.. 🙂 kazdopadne dakujem krasne za radu 🙂

hanney
6. jan 2015

@miracle Tiež by som chcela zafarbiť vyblednutý kočík- dvojkočík.Pôvodne bol čiernej farby, ale je teraz nwpekne hnedý.Chcela by som použiť sprej MONTANA. Mohla by ste mi prosím poradiť.. Nepúšťal Vám po nastriekaní kočík farbu? A akou farbou ste farbili?Myslíte že by sa dal vrch striešky nafarbiť čiernou a vmútro- druhá vnútorná strana bola farebná napr.červená, fialová. Ďakujem. Hanka 🙂

mmisell
21. feb 2015

Včera mi akurát prišiel kočík a tiež bola farba vyťahaná od slnka prečítala som si tento blog a manžela som poslala kúpiť do baumaxu, no mali tam už len jednu poslednú farbu stála 6 eur, tak som zháňala na intternete kde sa dá kúpiť,tak som našla tu je link a cena je lepšia iba 4,50 http://www.bugy.sk/search/?search_string=Dupli+... Dnes som vyskúšala nastriekať jednu striešku, (mám dvojkočík) jedna plechovka farby mi stačila na jednu striešku tak som si objednala ešte 4 plechovky, pretože je vyblednutý všade...... No a po hodine som skúsila tú striešku a tá farba je pekná čierna, ale ten materiál mi príde taký drsný na dotyk už to nie je ten materíl čo bol, ale vypadá fakt ako nový....už ako sa sami rozhodnete...... 🙂 😉

petuska2110
24. mar 2015

@mmisell
@mary159 ahojte baby chcem sa dodatocne opytat ako ste boli spokojne s prestriekanym kocikom ? nepustala farba dole ? nepraskala alebo nieco dakujem za odpovede 🙂

mmisell
24. mar 2015

@petuska2110 ahoj no prežili sme už mesiac s presriekaním a zataľ je to v poriadku aj keď pršalo farba mi nešla dole aj keď mám pláštenku ale zabudla som si ju ddoma..... Je to v celku fajn len tam keď striešku zaťahuješ a rozťahuješ tam kde je ten zhyb, tak tam mi o prečnievu už ale ináč ako vypaddal pred tým a teraz tak je to oveľa lepšie myslím si, že nič s tým nestratíš keď nastriekaš.....pekný dník.. 😉

petuska2110
24. mar 2015

Ďakujem za info....... Ja taky kočík nemám ale našla som za dobru cenu a tentotyp kkočíku sa už nevyrába takže ani nový ani iný použitý neviem nájsť a chcela by som ho tak uvažujem nad kúpou a zafarbenim striešky preto som chcela vedieť či sa to dá ci nepusta farba atď atď....