• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Babyšatka

16. júna 2016 
Gabrielka, ako Ti uz pisala Jandy, na zaciatok Ti staci kriz s kapsou dnu na vertikal a kapsu von na kolisku. V tej sa da i dobre dojcit. Babo tam istia tri pruhy latky.
Casom sa doucis dalsie ak bude treba.
13. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, dakujem pekne :slight_smile:
13. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa joinla na ellevill.com na fejsbuku. joj keby chceli dat nejaku sutaz opat :sweat_smile:
13. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem to trošku prostudovala a už mám jasno :grinning: :grinning: :grinning: jako správná ženská se rozhoduju podle vzhledu - Ellevill Zara Lavender - to je kráááása :dizzy_face: :dizzy_face: no ale na občasný nošení u nás na konci světa je to asi fakt moc velkej luxus :cry:

stačil by opravdu ten 4,2 m ?
13. apr 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé musko díky za typ :grinning: to je ten 4,7 m.... pořád nevím, jakou tu dýlku :unamused:
13. apr 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bury aku mas konfekcnu velkost?
13. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, mate niektora skusenost s ellevillkou caleum ? hodvabnu satocku? lebo mne sa to zacina cim dalej, tym viac lubit. mohli by pridat nejaku farbu este :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale aj antracitova a smotanova su krasne
13. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bury, tým by si mala uviazat všetko
14. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee - mám vel. 38. do který se teď nevejdu, protože kojím a mám šíleně velký prsa :slight_smile: 174 cm a 65 kg.
možná je lepší vzít delší, ale zase aby mi to pak zbytečně neplandalo....
14. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bury, tak to je úplne v poho, so 4,7 uviažeš všetko :wink:
14. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bury, aby som bola úprimná, tak fakt neviem, čo poradiť.. ja som do KsK veľmi dlho neviazala, radšej som mala úväzy na bok a spol.. max. dvojitý kríž. Doma mám 5-ku ellevillku, o číslo väčšiu konfekčnú veľkosť, kozy jak vozy a teraz ešte aj pupok a to moje 14,5 kilové odrastené miminko sa mi podarilo naviazať do kolísky v Ksk :grinning: trčali jej nohy a bolo to na koncoch, ale vošla tam :grinning:
Ak chceš ale viac istoty, viac látky, viac omotávacie úväzy, vezmi 6-ku. Prípadne potom predáš a kúpiš kratšiu :wink:
14. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bury, ja mám 173 a momentálne cca 70 kg a v pohode - na ksk mi kopec látky ostáva na koncoch. mám easycare 4,7m. :wink:
14. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bury tak 4,7m bude urcite na vsetky uvazy u teba :wink: ale podla mna by si to mohla risknut aj so 4,2m :wink:
14. apr 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky díky za rady :slight_smile: až budu šátek mít, tak dám vědět....
:wink:
15. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
20. apr 2010 o 13:14 • lolitka08
Lolitka,
"Piccolions" si uviazes aj z normal satky, keby si tak velmi tuzila po tomto type nosenia, no podla mna (urcite sa o tom uz pisalo)
je to nepohodlne pre nosica, zatazujes len jednu stranu, jedno plece - ibaze by si nosila naraz dvojicky :sunglasses:

Zaujimalo by ma, aka je to ta najprirodzenejsia poloha ? V klbocku, alebo vertikal tesne obopnuty latkou ? Uz dlhsiu dobu po tom patram a zistila som akurat to, ze i nazory odbornikov sa v tejto teme sa rozchadzaju... mohla by si hodit nejaky link ?
20. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolitka, ty si s tou nepodarenou neplatenou reklamou na "tvoj" sling nedáš pokoj, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte satkarky :slight_smile:

idem sa k vam pridat, ale zatial len vyberam a mm presviedcam, ktory furt "otravuje" s klokankou baby björn, ktora je tu dost rozsirena a aj jeho sestra, ktora ma 2 mesacne babo si ju kupila. Ako ho od toho odhovorit a namotat na satku? teda mne je jasne, ze si satku kupim, ale nechce sa mi vyhadzovat prachy este aj na BB, ked to nebudem vyuzivat :unamused:
A ozaj, ktore materialy su najlepsie teraz na leto? tie 50/50 bavlna, hodvab? A ako ste nosili babätka v zime?
20. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan- si ju tusim odhalila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj mne sa zda ten sling ako neprakticka jednostranne zatazujuca blbost
20. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolitka uz som ti vysvetlila svoje dovody preco sa mi piccolions, ktory tu tak vehementne obhajujes, nepaci a nemienim sa dokolecka opakovat, len zareagujem na tvoje slova, citujem: "zvysla poloha rozhodne nie je prirodzena" - na kazdej jednej fotke, co som videla piccolions je dieta prave vo zvislej polohe :grinning:

rosienka klokanku v ziadnom pripade! pretoze http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-noseni/preco-nie-klokanka
a odhovorit ho od toho: spytaj sa ho, ci by sa jemu pacilo visiet za genitalie :sweat_smile: :pensive:
20. apr 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradite? cakame baby a chcela by som zacat potom nosit od zaciatku v pevnej satke. Chcem investovat do kvalitnej satky aj ked to nie je malo..ak nezozeniem nic second hand.
Rozmyslala som zatial nad dvoma satkami Indio a Leo a neviem ktora by bola pre mna vhodnejsia. Som skor taky typ ktoremu je horuco a aj v zime nemusim byt az tak velmi naobliekana takze v hrubej satke sa asi budem hlavne v lete rychlo potit. Ale zase baby cakame koncom novebra tak aby to aj pre neho bolo pohodlne.
Mam 162 a aktualne 65 kg asi velkost 40, manzel (ak ho presvedcim na nosenie :grinning: ) je 175 cm velkost L aku velkost odporucate a ktoru satku by ste mi poradili z tych dvoch popripade aj nejaku uplne inu :wink:
preferovane uvazy - no v tych nazvoch sa zatial velmi nevyznam ale aby bola variabilana a dal sa viazat aj ten kriz s kapsou

velka vdaka za rady, dufam ze sa koncom roka pridam k vam satkujucim :slight_smile:
20. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonki indio aj leo su velmi dobre satky :slight_smile: kvalitou myslim porovnatelne, asi potom zalezi skor na "farbe" :grinning: ale nech sa paci test, v ktorom su skusenosti s obidvoma http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-noseni/testovanie_babysatiek_-_nazory_mamiciek

indio si mozes vybrat nielen cisto bavlnene, ale aj s roznymi primesami (lan, hodvab, vlna, kasmir) - kazde ma samozrejme ine vlastnosti - pozri http://www.didymos.de/html/sondermodelle.php

co sa velkosti tyka urcite budes v pohode s 4,7m a mozno aj 4,2m (mam skusenost, ze oteckovia sa do satky navlecu len ked ich sama do nej omotas :wink: takze kupuj radsej velkost podla seba, na prilezitostne nosenie otecko vystaci aj s tvojou velkostou, len si uviaze jednoduchsi uvaz)
20. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som mala prvu satku hoppediz, akurat som neodhadla dlzku (kupila som 5,2m a bola mi strasne dlha), ale hoppedizky su tiez fajnove satky, len su trosku hrubsie ako trebars indio
teraz pokukujem po zare :grinning:
20. apr 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak mne včera dorazila tá pastelová divočina od Hopp - LE - Hopp Goa lahká ( letná) forma. Je úžasný, tenučký, na leto ako stvorený :o)
21. apr 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee dakujem velmi pekne za radu :wink: recenzie precitane
hm len s tou zarou si mi velmi nepomohla v rozhodovani :grinning: bola som zvedava ze aka je to satka tak som zacala hladat a zistila som ze ako si povedala "zalezi skor na farbe"..zary su ozaj nadherne :wink:
21. apr 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonki,
aj ja sa priklanam k fanusickam didymos satiek, mam 1 doma a je uplne super. mam bavlnenu, z limitovanej edicie.
ja mam 167 cm, nosim velkost 34 a kupila som si satku velkosti 5.
jedno upozornenie:
satku som si objednavala, este ked som zila na sk, z nemeckej stranky, co dala emjee, vyslo ma to aj s postovnym daleko lacnejsie, ako keby som si to obj. cez nosenie.sk... a nielen z dovodu, ze limitovana edicia su lepsie ceny.

mrkni na nemeckej stranke aj second hand. a ked chces tenku satku, pozri napr. limitovanu s primesou lanu. tu by som vyskusala :wink: ale co som maniacka, ze 2 satky?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leelo, neboj sa nie si maniacka...
maniacky maju predsa 4-5 satiek :grinning:
21. apr 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je to neuveritelne ale mne sa podarilo precitat celu diskusiu :sunglasses: ...lezim doma v posteli so zapalom mocaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som si vas pekne stranku po stranke precitala.

zapacila sa mi napr indio s lanom ale akykolvek nakup budem konzultovat az to bude aktualne :wink:
21. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak dala som si namahu a porovnala ceny na nosime.sk a didymos.de este raz.
indio natur 4,2 m (vel.5) , cena 121,16 eur verzus 102, 90 eur.
nechapem tu marzu, ved si to ludia radsej z nemecka objednaju. ten rozdiel pokryje postovne snad do ciny :grinning: a prevod penazi cez net do nemecka je zadara.
a to este na nosime.sk isto chcu nieco navyse za postovne...

jonki, neblazni so zapalom, ved si tehu. co ti na to dali?
21. apr 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok