Čo obliekate dieťatku pod zimný overa?

katherine27
4. nov 2010

Ahojte 🙂 ,
chcem sa opýtať čo obliekate dieťatku pod zimný overal a či pod zimnú čiapočku dávate bavlnenú čiapočku.
Náš Timo má 7 mesiacov, budúci týždeň ideme do Tatier a budem ho musieť teda viac obliecť.Už je v športovej časti, iba ležká, sedieť ho nedávam kým sa sám neposadí.
Ďakujem za všetky odpovede. 😵

traktor
4. nov 2010

pod overal davam puncochy a napr.teplacky, na vrch body a svetrik ...a ciapku davam len jednu, zimnu...staci to uplne, netreba dieta velmi babusit.. 🙂

benne
4. nov 2010

Ja som taká "zmrzlina", tak ja dávam pančušky, tepláky alebo flísky(podla toho aká veľká zima je), body a mikinu alebo sveter (zas podla zimy) a dávam len bavlnenú čiapku, ked dávam overal s kapucnou, v zime dám zimušnú. No a mám kombinézu so zatvorenými nožičkami, takže hrubé ponožky, alebo štrikované na tie pančuchy. No a na striedačku mám hlboký a športový, ked viem, že zaspí tak hlboký, na spodku mám hrubú deku a zakrývam tenšou, niekolkokrát preloženou. Dala by som aj fusak vo velkej zime, ale "drobec" nám akosi rýchlo prerástol na veľkosť 86, takže sa už nezmestí. Kedže mi nesedí, mám ho v golfáči na pololahu, a to ho radšej pripútavam, aby sa nejako nezošmykol a tak dávam zas len deky, lebo taký fusak nemám. P.S. bývam pod Tatrami 😀 😀

babulina
4. nov 2010

ja davam hrube frote pancusky pod overal a navrchu ma vzdy body s kratkym rukavom, tricko s dlhym rukavom, sveter - hrubka podla zimy, na to fusak a ked bolo velmi velmi zima tak este hrubu deku, ciapku davam len jednu ale hrubu zvnutra fleece, zvonka pletena, a este nakrcnik namiesto salu

lenka1smejka
4. nov 2010

Kedze lezi tak by som este jednu ciapku nedavala,keby sedel-mozno ano ale to by musela byt velikanska zima,co si myslim,ze na Sk nehrozi.Pod overal som davala-pancosky,ponozky,teplaciky take tensie,body s dlhym rukavom,tricko a svetrik a dala som ju do fusaku,ked fucalo tak aj namoznik ale to bolo -14stupnov ale to teraz este nehrozi

exupery
5. nov 2010

POd overal len pancusky plus body,mozno este nejake tenke tricko,alebo,este pod body tielko-podla mna uplne staci,netreba dietatko parit,a staci jedna ciapka,aj to podla pocasia,ci hrubsiu alebo tensiu,a ak ma overal aj kapucku,aj tu prehodis cez hlavu,ked lezi...tak aj to zohreje...