Kde sa dá požičať nosič Ergobaby 360?

angelana
25. mar 2017

Dobrý deň, neviete mi poradiť kde by som požičala ergobaby 360? Prešla som kopu stránok kde požičiavajú nosiče ale nič som nenašla. Potrebovala by som vyskúšať či by dcérka v tom bola. Ona je taký malý zvedavec 🙂 Prosím poraďte. Ďakujem

kimi203
25. mar 2017

Možno preto sa nedá požičať na nosicskych stránkach, že není ergonomický... Tie klasické ergo sú, ale tento kde dieťatko vie byť aj chrbtom k nosičovi, nie je ergonomický...

stanik382
25. mar 2017

Ahoj, je kooopec lepších nosičov, ktoré môžeš požičať a určite si na vela natrafila pri prezeraní stránok 🙂 Lepšie znamená, že majú dostatočne látky medzi nožičkami a nie sú to "hybridy".
Za mna kludne skús Fidellu, alebo Manducu, Ergobaby adapt napr. alebo nejaký základný 🙂
Mne sa najviac páčia šatkové, prídu mi pohodlnejšie a mäkšie 🙂

brulinka
25. mar 2017

ja ho mam, a je fajn, nosili sme velmi vela, kedze sme mali sucasne doma aj druheho o kusok starsieho surodenca ktoreho sme este nedali do skolky a trebalo sa povenovat obom aj domacnosti...99% casu bolo babo otocene celom ku mne teda v pozicii ergonomickej, ale moznost otocit ho aj smerom celom odo mna tam bola a nastali aj pripady ked babo uz bolo velmi nespokojne celom ku mne a ja som este nieco potrebovala dokoncit a vtedy mi moznost jeho otocenia prisla neskutocne vhod lebo sa babo ukludnilo zaujalo tym co som robila co zrazu videlo takze to bolo fajn a za tych 5-10 min sa mu nic strasne nestalo, bolo spokojne v tej poziciiani mi neprisla nejaka krkolomna a strasne neergonomicka, nafotene to nemam a teraz uz je mala dost velka a od kedy sa rozchodila do nosica mi uz nechce...