Aký máte názor na nosič Ergobaby Omni 360?

Zodpovedané
25. okt 2019

Dobrý deň,

rozmýšľame nad kúpou nosiča a padol nám do oka od Ergobaby Omni 360. Drobec má 3 mesiace a doteraz bol nosený v šatke väčšinou doma kvôli uväzovaniu. V kočiari moc neobleží.

Nakoľko máme hafana, tak potrebujem niečo praktické a rýchle.

Aký máte názor na tento nosič?

Ďakujem

Dobrý deň,

tento nosič je taký hybrid medzi ergonomickým nosičom a "klokankou", aby nosič bol ergonomický, musí poskytovať oporu dieťatku od kolienka po kolienko.

Čiže musí byť dostatočne široký medzi nožičkami. Ideálne, ak sa vie rozširovať tak, ako dieťatko rastie (tkz. rastúci nosič). Druhým aspektom je možnosť zaguľatenia chrbátika tak, ako to umožňuje šatka, čo dokážu nosiče bez vystuženého chrbátika. Čiže také, v ktorých sa nedá nosiť tvárou dopredu (aj z psychologického hľadiska je takéto nosenie pre bábätko náročné, kedy má veľmi veľa podnetov a nemá možnosť sa schúliť a schovať pred nimi na maminu hruď 🙂).

V tejto cene si viete vybrať naozaj kvalitný a prepracovaný ergonomický rastúci nosič, ktorý Vám vydrží, kým sa dieťatko bude chcieť nosiť. Ak ste z niektorého väčšieho mesta, možno máte vo svojom okolí obchod, kde Vám s výberom nosiča pomôžu, alebo Vám nosič požičajú, aby ste si vyskúšali, či Vám je pohodlný. Ideálne je nosič vyskúšať si, či vám bude sedieť.

Túto sobotu je trh v Martine (2. festival Šťastné nôžky), kde budeme okrem iných výrobcov aj my a budete sa môcť prísť poradiť o nosení a skúsiť/kúpiť si nosič.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme.

Pekný deň ešte želáme,
za Sestrice
Barbora