Klbkošťastia - odporučili by ste ich nosiče?

ivetkamaminka
24. máj 2017

Ahojte, som prvý raz na materskej a uvažujem, že malej kúpim nosič. ešte sa však uplne nevyznam v tom čo by mal dobrý nosič splnat. kamoska svoho syna nosi v satke, ale toho sa ja bojim, lebo neviem, či by som to vedela dobre uviazať 🙂 Tak teda zatial len hladam nieco na nete, kde by mali aj ceny OK, i ked myslím, že na tomto by som setrit nemusela 🙂 chcem sa opytat, ci ste niekedy niečo kupovali z tejto stránky
http://www.klbkostastia.sk/

uz som si tam par veci vyhliadla, este by to chcelo konečne sa rozhodnut :D

Dakujem

bergsta
24. máj 2017

Toto vyzera skor ako reklama na spominanu stranku. Druha tema, ktoru si v kratkom case zalozila s rovnakym obsahom a "nenapadnym" spomenutim stranky. Ak hladas recenzie, skus niektory z vyhladavacov. Budu to rovnako relevantne informacie ako keby si ich ziskala tu.

acer11
24. máj 2017

Nenápadné jak hovado 😨

ivetkamaminka
autor
24. máj 2017

@bergsta len som hladala niekoho kto mi poradi a v tom predchadzajucom prispevku mi odporučili skupinu, kde som sa pridala, ale skusila som ešte aj tu, lebo hladam niekoho kto ma fakt skusenosti, nech nekupim nieco za drahe peniazky a nakoniec mi to bude nanič... som v nosičoch začiatočník, tak zhanam nazory🙂

bergsta
24. máj 2017

@ivetkamaminka Ano, len nerozumiem, preco spominas jeden konkretny e-shop, ktory funguje kratko (firma-teda prevadzkovatel-bola zalozena v marci 2017). Ak hladas najlepsiu ponuku na Tebou vybraty nosic/nosice, mala by si otazku polozit tak. Ak Ti teda napr. google.sk nepomohol v orientacii medzi obchodmi a cenovymi ponukami.

ivetkamaminka
autor
25. máj 2017

lebo som zo ziliny a oni sidlia v ziline (natrafila som na ich baner a tak som sa o nich vlastne dozvedela :D) zatial som ine shopy nekukala, tak len a len preto 🙂

bergsta
25. máj 2017

@ivetkamaminka
Tak to mas na skok a mozes sa tam ist pozriet a zistit kvalitu obchodu i zakaznickeho servisu.

Moje vyhrady sa netykaju toho, ze potrebujes informacie o vhodnom nosici ci satke. Zaraza ma vsak toto (a preto som Ti napisala, ze to vyzera ako reklama):

1. Dve takmer rovnake temy s menovanim spomínaného e-shopu. Naco? Evokuje to naozaj len to, ze chces, aby si to vsimlo co najviac ludi. Ked Ti po prvom dopyte odporucili skupinu "Nosenie", preco si zakladala teda dalsiu temu s obdobnym obsahom?
2. Pytala si sa v skupine "Nosime nase deti" na to, co Ta zaujima?
3. Z daného "zadania" temy nie je jasne, co vlastne potrebujes ( napr. raz chces vyhodnu cenu, potom nechces setrit, na nete hladas, teraz pises, ze si sa este nepozerala, veci si si uz vyhliadla, ale zaroven este nevies).
4. Ten, koho to naozaj zaujima by dal jasnu otazku a nemusel "nenapadne" upozornovat na predajcovu stranku. Jednoducho si mohla napisat, videla som reklamu na www.xyz.sk a chcela by som si tam kupit nosic XYZ. Ake mate skusenosti s tymto nosicom?