Mám kúpiť šatku alebo nosič?

tinika3
22. mar 2012

Výbava pre dieťatko

misa0411
22. mar 2012

Mne sa osvedčila šatka. Nemenila by som za nič na svete 😉

strapco13
22. mar 2012

Mam aj aj 😀 vyhoda satky je, ze v nej vies dat dieta ajhorizontalne a kolisky,pripadne ju pouzit aj ako deku...nosic je zas jednoduchsi...len nie klokanku,ta nie je vhodna pre chrbticu babatka
pozri si stranku www.nosmesa.eu je to stranka poradkyne pre nosenie tu je pod nickom @elinka27 su tam recenzie jednotlvych satiek a nosicov

mimikas
22. mar 2012

ja mam satku a som velmi spokojna, je lepse pre male babatko. Ked nosic tak urcite nejaky ergonosic ako Manduca alebo Bondulino. Treba ist do obchodu, vyskusat viac nosicov a satku a potom sa rozhodni, kazdemu sadne nieco ine.

monr
22. mar 2012

mám šatky aj ergonomický nosič, nosič využiješ na rýchle presuny, keď chce dietko von, hlavne ak už chodí, prípadne keď sa ponáhľaš a mnohým vyhovuje viac. šatka je zas variabilnejšia, množstvo úväzov či už vpredu alebo vzadu. ak máš možnosť zaobstarať aj šatku aj nosič, tak môžeš skúsiť, prípadne požičať a otestovať 😉

sladkasue
22. mar 2012

myslim, ze kazda vec je na iny ucel - sama musis zvazit

nikush
22. mar 2012

ja mam ergo nosic, a som spokojna. ak medzi tebou a manzelom velky vyskovy rozdiel, tak mu bude tvoja velkost satky mozno nepostacujuca a v jeho velkosti sa zamotas.

maca_p
22. mar 2012

satku som nevyuzila, maly bol refluxove dieta a furt mi grcal do vystrihu, alebo som ho kvoli teplu v lete nechcela nosit prilepeneho na sebe, ale s manducou som teraz spokojna.
je to dost prakticky nosic, ked potrebujes mat dve ruky volne. 😀

anika11
22. mar 2012

ja som si najprv kupila satku,ale nam to akosi neslo 😒 kym som to uviazala,potom som tam nevedela maleho napchat,mala som furt pocit,ze je tam nejak divne ulozeny 😖 nakoniec som ju predala a kupila nosic a teda to bola parada...jednoduche,rychle 🙂 mame manducu

katren
22. mar 2012

to musis jedine vyskusat.....my sme mali nosic, ale 0 bodov, nechcel sa v tom ani jeden nosit, tak som predala...teraz som kupila satku, najdlhsiu, aby aj mm mohol nosit a spokojnost najvyssia 😉 dokonva niekedy aj Dominicku nosim... 😉