Ako sa uväzuje tento nosič?

lenorik
20. mar 2018

Dievcata,ktore sa v tom vyznate,prosim o radu....dostala som od znamej takyto nosic.Neviete mi povedat pre aky vek dietata je vhodny,prip.ako sa spravne uvazuje?Vopred dakujem za rady 😊

jenny257
20. mar 2018

Ahoj, od 4 mesiacov ale dlho nevydrzi, zalezi podla velkosti miminka , tie ramenne popruhy su dost tenke a tak to nebude pohodlne ....Je tu aj skupina nosime nase deti tak sa tam pridaj 🙂

jenny257
20. mar 2018
lenorik
autor
20. mar 2018

@jenny257 veeelka vdaka. 😊 pri prvej dcere som totiz taketo nosenie nevyuzivala,ale teraz by sa mi to asi zislo 😊 dakujem este raz

shades3
20. mar 2018

@lenorik ja mam doma podobny, s rovnakym systemom, moc v tom krpka nechcela byt, mali sme to od babatka, a len parkrat sme to vyuzili.. uvazovanie mam doma navod, ak by ti to neslo, mozem ofotit 🙂 len daj potom vediet.

lenorik
autor
20. mar 2018

@shades3 to by som Ti bola velmi velmi vdacna.Alebo na tom videu je to pre mna ako origami 😀😀😀 chcela by som to aspon vyskusat,ked uz to mam doma.Verim ze popri behani okolo starsej by to mohlo byt prakticke.

shades3
20. mar 2018

@lenorik hahaha to verim, ja som isla krok za krokom podla toho navodu, a dala som to, je to dost jednoduche, ked to raz pochopis :P ale tiez ked som to dostala, tak som len pozerala na tie pasy, ze boze to ako mam kde co.. 🙂 v podstate to prekrizis na chrbte a zaviazes vpredu, ale tak ofotim ti to :P nie je problem, len sa musim vytrepat na povalu pre to 🙂

lenorik
autor
20. mar 2018

@shades3 si uuuzasna 😘 velka vdaka

shades3
20. mar 2018

@lenorik bodaj by si to mysleli aj ostatni 😂😂😂😂 dam si pripomienku do telefonu, lebo som derava hlava teraz :P