Nosenie v zime

alien2603
23. sep 2015

Ahojte, rada by som si nechala poradiť od skúsenejších... Nosiace maminky, čo by ste odporučili v zime na nosenie? Nejakú ochrannú kapsu, bundu? Ďakujem za rady 🙂

tortelinka
23. sep 2015

@alien2603 ja som mávala kapsu

viktorkka321
23. sep 2015

aj ja mám kapsu ...ale nebola by som ani proti bunde :D ale to je už nad môj finančný limit :D

alien2603
autor
23. sep 2015

@tortelinka
@viktorkka321 A aké kapsy máte? Nemôže sa stať, že v tom bude zima?

viktorkka321
23. sep 2015

ja mám od jednej pani ušitú .. na fb je "šikovné ruky Bakičová" ..ona šije aj Zumbucca nosiče .. a podľa mňa v tom nemôže byť bábu zima ...je to dosť teplé a ked si to dobre uviažeš tak tam bábu ani nefúka... ja som spokojná ... ale bunda je možno viac praktickejšia

senka111
23. sep 2015

Ja som mala mikinu dekovu a potila som sa podtym a ani malu som nebabusila.Ale bola to super vec.

marcelatje
23. sep 2015

@alien2603 ja mám MAM kapsu, ale aj o číslo väčšiu bundu kde zapnem aj bábo v nosiči. Dá sa použiť aj taký "tunel" čo na seba navlečieš, hore a dolu je guma takže bábo v teplúčku 😉

tortelinka
24. sep 2015

@alien2603 nebola v tom zima, si zober že bábo sa hreje aj od teba, takže pohoda, bunda môže byť tiež fajn, ale to už je väčšia investícia

biobaby
5. okt 2015

Sú rôzne MaM kapsy, zimná je dvoch vrstiev flísu a mikrovlákna, je vhodná do zimy, ale nie do dažďa a snehu. Potom je tu kapsa Deluxe, ktorá zabezpečí odolnosť aj voči snehu...

adelfil
6. dec 2016

Ahojte, snáď sa nájde niekto, kto poradí...máte skúsenosť s bundami na nosenie detí Diva (konkrétne táto? http://www.klbkostastia.sk/1228.kabat-4v1-diva-... Sú dobré? Oplatia sa za tú cenu? 🙂 Ja už síce moc nenosím, ale chcela som poradiť sestre, je teraz už v 8 mesiaci tehotenstva, plánuje po narodení nosiť, zišla by sa jej bunda aj pre tehotné tak mi prišla táto praktická, že je aj pre tohotné, aj nosenie 🙂

papricka33
6. dec 2016

@alien2603 ja mám univerzálnu softshellovu kapsu na nosič.teraz ju používam na kočíku 🙂 http://www.outdoorkids.cz/?ochranne-kapsy,67

klaralud
6. dec 2016

ja najviac zo vsetkeho odporucam bundu na nosenie, ked si kupite taku co vam sedi aj bez vsadky a dietatka tak vyuzijete vazne dlho, hlavne ak je kvalitna, aj po odnoseni. Ja som mala jednu pri starsom, vynosili sme, potom som ju nosila aj ako tehotna a teraz pri mladsom frcime s bundou tiez 🙂 Hlavne je to prakticke, lebo som rychlo oblecena, mozem aj starsieho nachystat a nemusim mladsieho moc babusit a obliekat, len cez nas potom hodim bundu 🙂
Takze moja rada je, ze bunda je uzasna uzasna vec, ulahci vam tehotenstvo, nosiace obdobie a kto povedal, ze bez dietatka ju uz nevynosite? 🙂

adelfil
7. dec 2016

@klaralud no niekedy vie prvotne ta vyssia cena odradit ale potom ked si clovek povie, ze da peniaze aj za vacsie hluposti a toto je vazne vyuzitelna vec 🙂 vdaka za radu!

redlola
7. dec 2016

@adelfil ja mam konkretne tento kabat http://stastnamama.sk/eshop/oblecenie-na-noseni...
vyzera super aj ako bezny kabat. aj ho tak planujem nosit nadalej.
cena je vyssia, no na druhej strane, vzdy ked sme si kupovali kvalitnejsiu budnu, ci kabat, pod 160€ sme nekupili. a vydrzalo to roky. tieto liliputi kabaty su velmi kvalitne, su teple a maju dobry strih

adelfil
7. dec 2016

@redlola ano tie som tiez pozerala, viac sa mi ale pacia asi od Diva Milano 🙂 hej presne, clovek ked si kupi bundu za 50 eur tak mu vydrzi ledva 2 roky... 😔 a hlavne pri tych nosiacich by som si dala pozor asi...kedze su namahane tym ako dietatko rastie atd...

redlola
7. dec 2016

@adelfil u mna diva neprichadza do uvahy. ony su take nariasene a kedze ja som nariasena aj bez divy... 🙂))

adelfil
7. dec 2016

@redlola no to moja xs sestra snad nebude mat problem 🙂 ale hej kazdy si musi prisposobovat strih postave 🙂

nicollette332
7. dec 2016

Myslim ze to ludske teplo hreje malicke az moc 🙂 takze netreba z toho robit tragediu ak bude mat jedno licko cervene od zimy 😀 lebo mne teda uplne stacilo ked som kamoskine male uz davnejsie skusala davat do satky na seba a mne bolo teplo ako konovi a jej tiez 😀