Nosič sestrice verzus Rischino

14. mar 2022

Ahojte, prosim o skúsenosť s nosičom sestrice a Rischino. Budem rada ak napíšete negatíva a pozitíva.
Dakujem pekný den 😊

babovka2321
14. mar 2022

Treba vyskusat. Co je pre jedneho vyhoda, pre druheho moze byt naopak, niekomu sestrice sadnu ako rit na serbel a niekoho ich bedrak brutalne tlaci. Urcite vyskusaj a rozhodni sa podla vlastneho pocitu 🙂

zojeva
14. mar 2022

@babovka2321 odporúčam skupinu na fb nosíme deti s láskou 🙂 a treba určite vyskúšať jednému vyhovuje viac Rischino druhému Sestrice mne viac Sestrice ♥️

lylyjana
14. mar 2022

ja odporucam aby si s kupou pockala kym nebudes mat babo a od niekoho si pozicala na vyskusanie. Nas maly nechcel byt v nocici ani ked mal mesiac, ani pol roka. Zbytocne vyhodenych 120eur.

de_zi
14. mar 2022

Ahoj, ako už bolo povedané, ideálne je vyskúšať. Buď v požičovni, alebo skúsiť osloviť niekoho z tvojho okolia, napríklad vo FB skupine Nosíme naše deti, možno by sa niekto ochotný našiel. (Ja mám oba, ak by si náhodou bola z okolia SI)

Osobne sa viac prikláňam k Sestriciam, hoci ma bedrák trocha otláča, ak nosím v predu. Intuitívnejšie sa mi nastavuje, oceňujem prepájací popruh (vzadu) na koľajničkách a magnetickú sponu. Tiež sa mi páči, že kapucka sa dá celá odopnúť, čo mi naopak už toľko nevyhovuje na slintáčikoch, keďže sa mi to občas mimovoľne odcvakne. No a na záver, gumičky pomocou ktorých sa prichytia zrolované popruhy, aj to je za mňa super. 😊
Na Rischine mi nie sú sympatické šnúrky, s ktorými sa upravuje veľkosť chrbtovej opierky. Naopak, ten bedrák je taký fajn mäkkučký. 😉
Ale to len moje subjektívne hodnotenie. Ak máš možnosť, naozaj vyskúšaj, prípadne aj iné značky.

autor
14. mar 2022

@de_zi dakujem za zhodnotenie, asi prv skúsim

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz