Sestrice, Belenka, Rischino - rozdiely

natalia2007
8. máj 2024

Ahojte, hladam pohodlny nosic, chrbat dostal pocas tehotenstva zabrat a uz po 20 min nosenia si necitim krize. Rozhodujem sa medzi Sestrice, Rischino a Belenka, aky je medzi nimi rozdiel? poradite prosim ak mate skusenosti? Ktory je najlepsi? DAKUJEM

jazula
8. máj 2024

Ahoj, určite napíšu fundované poradkyne…za mňa skúšala som Sestrice a Rischino a rozdiel veľký v popruhoch, nastavovaní a hlavne bedráku. Ja napríklad Sestrice neznesiem, ten bedrák mi bol hrozne tvrdý. Mala som Rischino flexible a bol fajn. Z neho som prešla na Zumbuccu (cca pri 9kg dcérky, to už bol Flexible nepohodlný), už mám druhú veľkosť a vyhovuje mi úplne najviac. Treba pred kúpou vyskúšať.

stormie
8. máj 2024

Rischino - aj ked vyzera ze super lebo sa tam da toho nastavit a pozatahovat viac ako pri inych tak za mna uplna katastrofa 🙈 mne ho pomohla nastavit poradkyna ale potom som to uz sama zase nedala, vsade zo mna trcali nejake snurky, nevedela som co kde stiahnut/povolit a aj pocitovo najhorsi

Sestrice - to bola laska na prve vyskusanie, ako druha koza,,uplny komfort, jednoduche nastavenie a za mna top zadna pracka na magnet

Belenka - tento bol pre mna rovnako komfortny ako sestrice ale rozhodla cena (nizsia ako sestrice) tym ze som nosila iba doma a vonku minimalne

sejbipi
8. máj 2024

Mne sadol najviac Moyo a Sestrice. Mužovi zas Rischino, je tam veľký pocitový rozdiel. Najlepšie niekoho nájsť a odskúšať, naslepo by som do toho nešla