Novorodenecká vložka k Ergo nosiču. Boli ste spokojné?

denisocka
4. okt 2010

chcem sa opýtať,ako ste s nou boli spokojné,či sa v tom dobre nosilo,do kedy ste ju v Ergu potrebovali . Teraz je už novšia verzia - "heart to heart" kde babo zrejme iba sedi a ta staršia je na ležanie akoby v koliske

budem vdačna za každy nazor , lebo sa rozhodujej či to k ergu dokupiť,syn ma 2mes.

behulka
15. jún 2013

@solnicka môžeš skúsiť, veľmi záleží na proporciách bábätka, ale podľa mňa mu bude ešte široké medzi nožičkami.

muriel293
25. jún 2013

@denisocka ahoj kukám fotku s tým nosičom prosím ťa aké staré máš to bábo v nej? možem tam dať dvojmesačné, s tou vložkou? ako sa ti nosí?

denisocka
autor
25. jún 2013

@muriel293 ahoj, 2 mes.presne . kludne daj.nosi sa fajn,ale bez vložky je to lepsie - ale to v ergu až od 5mes,alebo najlepsie je satka

soldi
23. júl 2013

@denisocka @solnicka ahojte, nemate nahodou niektora tu vlozku novorodenecku na predaj? dakujem 🙂

denisocka
autor
23. júl 2013

@soldi ja nie ,žial

solnicka
23. júl 2013

ani ja nepredavam kedze verim ze vyuzijeme este
pri dalsom babatku 🙂

romanecka
20. aug 2013

Ahojte, nosíme sa od narodenia (od 6.dňa života) a aj ja a aj malý si nesťažujeme. My sme boli s vložkou spokojní. Najprv sme boli na žabičku- nožky schované vnútri, ale už som mu ich vytiahla von (budeme mať 7 týždňov). Ešte to vidím na taký mesiac- dva kedy budeme vo vložke... 😉 Potom hurá bez nej- je dosť horúco 😀

luseta2000
8. okt 2013

Ahojte , chcela by som sa opytat, mam ergonomicky nosic LiLIPUTI kupovany 2 roky dozadu a teraz by som potrebovala dokupit novorodenecku vlozku do neho a neviem ci tam bude pasovat ta na ergo nosic co predavaju baby na MK. prosim poradte . dakujem ☹

mistrall
31. okt 2013

@luseta2000 citala som tu: https://www.modrykonik.sk/blog/cacika/album/sat... tam v komente dole pod obrazkom
ze pasuje aj ja to idem dat takto ako ty 🙂

luseta2000
31. okt 2013

dakujem uz mam 😀

livben
19. okt 2016

@solnicka ja mam dcerku ma o chvilku 4 mesiace a ma 8,7kg :D a davam ju do tej novej je vacsia ako ta novorodenecka vlozka ale ja si ju tak upravim ze este sa to da s nosicom kusok jej tiŕci hlavicka nad tou vlozkou ale stale ma pevny krk takze nie je to zle 🙂

kompi14
14. nov 2016

AHojte viete mi niekto povedat aky je rozdiel medzi starou a novou vlozkou? Ako zistim ktora je ktora?dakujem

simca1610
2. mar 2017

A vedeli by ste mi niekto predat tu vlozku ?

cvikla969
20. apr 2017

@simca1610 ja mám ale tu čo je na prvej strane na foto