Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sú novšie verzie Jane kompatibilné so staršou konštrukciou?

Zodpovedané
11. okt 2021

Ahoj,

máme športovú časť kočiara Jane Nomad. Chceme dokúpiť iba vaničku a vajíčko.

Sú novšie verzie Jane kompatibilné so staršou konštrukciou?

Ďakujem

Ahoj,

predaj Jane Nomad v obchodoch bol ukončený v roku 2012 a žiadne novšie verzie neboli a ani nie sú v obchodoch dostupné. Na bazároch sa posúvajú iba ročníkovo staršie modely.

Či sú takto staré modely kompatibilné medzi sebou netuším, keďže neviem o akých rokoch sa rozprávame ale konštrukčne sa tento model nemenil od začiatku výroby. Menil iba použité farby a materiály.

Jané Nomad

Jané Nomad je ľahký, pritom však robustnejší kočík s prednými stabilnejšími zdvojenými kolesami. Jeho konštrukcia váži len 6,5 kg. Kočík je ľahko ovládateľný a zvádne aj mierny terén. Sedadlo je priestranné aj pre väčšie deti, ktoré zvládne aj vďaka zvýšenej nosnosti. Nedá sa otočiť, polohovať sa však dá až do ľahu. Striešku môžeš pre zmenu farebnosti odzipsovať a otočiť.

Nomad je v dostupný v čisto športovej verzii, ale aj v kombinácii s autosedačkou či hlbokou vaničkou Matrix Pro alebo Rebel Pro. Nasadiť na neho môžeš aj ostatné hlboké vaničky s Pro-Fix systémom. Nomad bol v ponuke aj vo verzii so zadnými nafukovacími kolesami pod názvom Jané Nomad Air.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally