Sú novšie verzie Jane kompatibilné so staršou konštrukciou?

Zodpovedané
11. okt 2021

Ahoj,

máme športovú časť kočiara Jane Nomad. Chceme dokúpiť iba vaničku a vajíčko.

Sú novšie verzie Jane kompatibilné so staršou konštrukciou?

Ďakujem

Ahoj,

predaj Jane Nomad v obchodoch bol ukončený v roku 2012. Žiadne novšie verzie neboli a ani nie sú v obchodoch dostupné. Na bazároch sa posúvajú iba ročníkovo staršie modely.

Či sú takto staré modely kompatibilné medzi sebou netuším, keďže neviem o akých rokoch sa rozprávame ale konštrukčne sa tento model nemenil od začiatku výroby. Menil iba použité farby a materiály.

Jané Nomad

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally