Objednávate niekto z Lindexu?

balint
11. feb 2011

Chcela by som sa opytat ci niekto neobjednava z Lindex,su tam velmi pekne veci pre deti dakujem

martija
11. feb 2011

skoc do Za, tam je obchod Lindex, v ramci vyletu, a mas to bez rizika. 🙂

balint
autor
12. feb 2011

Chcela by som si objednat s novej ponuky na nete ale nikto neobjednava.Neviem preco ale na ceskych strankach je taky velky vyber HM,Next a aj Lindex maju aj take veci v ponuke ake nie su v kolekcii ,ale maju zle skusenosti a nechcu posielat ku nam alebo nemaju ucet u nas a potom sa im to vraj neoplati posielat .Dakujem

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
balint
autor
18. feb 2011

idete nieco objednavat ak ano dajte vediet a kolko je to

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuziatko
18. feb 2011

Krásne veci tam majú . Nevedela som o tejto značke.

@lubiky máš skúsenosť ?? Aká je kvalita vecí ?? A nevedela som nájsť to nad tých 50€ poštovné.

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuziatko
18. feb 2011

@lubiky dííík. krásne veci sú tam. a kde nájdem info o tom poštovnom?

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuziatko
18. feb 2011

@lubiky ďakujem 😉 😉

emogeon
18. feb 2011

kocky ja som v cechach zacala kupovat veci od nich...spokojna urcite kavalitnejsie ako h&m, maju krasne veci, kombinacie farebne ale tu v ba nemaju taky vyber..

zuzana76
18. feb 2011

aj ja som spokojna s ich vyrobkami, inak 2 bodynka co maly uz vyrastol mam v bazariku, az by ste niektora chceli

zuzana76
18. feb 2011

kvalita je urcite lepsia ako HM, aspon mne sa tak zda, ale asi ako v com, pyzama co ma starsi su uz po X praniach tiez dost znicene, tak ale to by nevydrzalo nic tolko prani, ale veci na bezne nosenie , tak s tymi som fakt spokojna, podla mna pre chlapcov maju tam najlepsi vyber, aj co sa farieb tyka a aj materialov a este aj za super cenu, podla mna.

dajna11
19. feb 2011

maju krásne veci,ja som vždy vo výpredaji niečo od nich pobrala...aj pre bábo,aj pre väčšie deti....som spokojná..kvalita,iný dizajn ako pri bežných dostupných veciach v obchode.......len je to trošku viacej penez..čo je pekné..ale zasa ako čo....nieje to prehnené...aj čo maju net stránku,ceny nie su extra vysoké.

jasminet
19. feb 2011

@emogeon kde v ba je lindex?

martinka1981
19. feb 2011

@jasminet ak sa nemylim tak v Poluse

emogeon
19. feb 2011

ano v poluse su....
no inac aj sa chystam hodit na bazar nejake veci a bodynka ktore su nam male stale nosime ako tricka na doma
po x oprani a stale ako nove... a ceny sa mi zdaju celkom ok oproti niektorym inym obchodom 🙂

nyc
11. mar 2011

my mame hadam viac ako polovicu satnika znacky lindex 😵 a este h&m a kappahl, to je tiez oblecko zo skandinavie a maju predajne v cechach. je to top kvalita, hlavne material sa nikdy nesperie a svy zostanu rovne. ine znacky ani nekupujem, iba podostavame... nakupujem v nitre v mlynoch, je tam vsetko pokope.

elus111
18. okt 2011

ahoj. Chcem sa spytat kde najblisie od Noveho Mesta nad Vahom je obchod Lindex. Okrem TN Laugo. Dakujem.

ichbinich
19. okt 2011

Tak ste ma nalakali 😉
Neviete niekto, kde v Ziline je ich obchod? Na tom linku, ktory dala @nyc, je iba, ze v Ziline, ale bez adresy.
Ked zase pojdem do ZA, tak by som si tam skocila sa popozerat. Rada si veci "obchytam" v obchode, nerada objednavam naslepo.
Dakujem!

ichbinich
19. okt 2011

@nyc:
Vdaka, tak si ho najdem v Mirage. Ja som predpokladala, ze bude bud v Auparku alebo Mirage... Dakujem!

seba1
23. mar 2012

Koľko asi trvá dodanie? A keď je poštovné zdarma, aké je doručenie? Poštou a na dobierku? Diky 🙂 .

lenkaleg
8. aug 2012

Ahojte. Na stranke http://www.lindex.com/sk/kids si navolim slovencinu ale aj tak to nemam po slovensky. Neviete mi poradit? Sice nie je to taky strasny problem ale lepsie by sa mi prezerala ta stranka. A este jedna vec, ked som chcela dokoncit objednavku, tak mi to pytalo kreditku, co ja nemam, neviem platit kreditkou, neda sa to nejako dobierkou. Viete o tom nieco?
Dakujem krasne

simsalabim
9. aug 2012

@lenkaleg neviem o ziadnom zahranicnom obchode, ktory by ti poslal veci na dobierku. Vsade platis bud cez paypal alebo s embossovanou kartou. Ak sa bojis zneuzitia karty (co podla mna nehrozi), zaloz si ucet v Mbank alebo Zuno, kde to mas zdarma, a preved si tam iba taku sumu, aku potrebujes.

lenkaleg
9. aug 2012

dakujem 🙂

pallacinka
9. aug 2012

@lenkaleg Suvisi to aj s tvojou otazkou, nevies/neviete, ci pri vyzdvihnuti objednavky v obchode sa plati na mieste v hotovosti alebo sa musi platit vopred? Mozno by ti to pomohlo 🙂

katren
3. okt 2012

Kocky, ake mate skusenosti s touto znackou???? Rozmyslam, ze by som nieco objednala, ale nemam s nimi vobec skusenost....Date rady??? 😉