Pogumované nohavice do dažďa. Neviete kde ich kúpiť?

sasulka
25. mar 2009

ahojte babenky,
mam doma 15 mesacneho sibala a zhanam prenho oblecko aj do dazdiveho pocasia, aby som ho nemusela na ihrisku stale upozornovat, ked si sadne do kamienkov, ktore su este mokre po dazdi, poznate to a nehovorim o zahrade ked sa hrabe v zemi, tam je vlhko stale ....... neviete mi prosim dat niekto aktualne info, kde by som mohla najst nieco ako pogumovane nohavice? skusala som na internetovych bazaroch ale zatial neuspesne, pocula som, ze aj v HM alebo CA mavaju nieco podobne, neboli ste tam niekto niekedy teraz, ci tam nieco take momentalne je? dakujem aj za ostatne maminy, co chce dopriat malym volnost.

sue
25. mar 2009

...tak toto zháňam aj ja 😵 😵 😵

nevesta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vroni
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrark
25. mar 2009

ja som to videla v Kik,nohavice na traky stáli okolo 200 sk a bundy tiež tak

mywiel
25. mar 2009

Ano u nas v C&A maju nohavice na traky a kabatik, dokonca aj pre chlapcov ci pre dievcata... 😉

sasulka
autor
25. mar 2009

super, daujem za typ

magimary
25. mar 2009

ja ich vždy kupujem (v Rakúsku na burze) za pár centov... a vždy ako nové. 😉

bubba
25. mar 2009

caute baby my sme kupili pred 2 tyzdnami v Lidli a este ich tam maju cez vikend som ich videla 😉 😉 😉

sasulka
autor
25. mar 2009

v Rakuskkom alebo slovenskom? Kolko stoja a maju aj bundicku?

bubba
25. mar 2009

v slovenskom my sme kupovali len nohavice stali okolo 250 ale nie som si ista..a mali aj bundy ale tie boli osobitne...
ale v rakusku toho maju vsade ja som to pozerala vo viedni minuly rok a stalo to asi len 5 €

lilu18
25. mar 2009

tiez sme kupili v lidli a s bundickou stali do 450 sk--akurat to ich cislovanie je trosku ine,vacsie 🙂

sasulka
autor
25. mar 2009

a sup do Lidlu, dakujeme

bubba
25. mar 2009

lilu sak musi byt vacsie to ide na nohavice a bundu to preto..a ja som tam komplety videla len velike cisla...juj preco nemaju v kazom lidli rovnaky sortiment...kazdopadne nohavice sa u nas vyuzivaju velmi dobre hlavne teraz v tomto pocasi a mala je stastne ze moze lietat cez kaluze jak salena 😀 😀 😀

divoska
7. sep 2012

@magimary odporucis prosim nejaku konkretnu burzu? tiez by sme radi niekedy isli pozriet ale neviem sa dopatrat k nejakej adrese alebo webke. gate tiez inak akutne potrebujeme. dakujem

bambulka026
7. sep 2012

U nas to maju v KIK-u, nohavky na traky i bundicky k tomu....

deculko
7. sep 2012

dalsi tyzden budu tieto veci zase v lidli... kuk letak...

pepetra
8. sep 2012

teraz aj v tchibo: e-shop: http://www.tchibo.sk/Vybavenie-do-nepohody-pre-...

plus predava h&m, npar na tom druhom velkom detskom serveri bazari , konkr som videla u amy18, topolino, konkr predavajuca janula17,

a potom je vymakana znacka playshoes, ti maju perfektne dizajny a vselijake kombinacie, s flisom, bez, bundy, overaly gumaky atd

bouny
3. okt 2012

PRESOV - nevite, kde se daj ted momentalne koupit kalhoty do deste pro 15mes. dite v presove???diky!!!

elizabeth1011
15. okt 2013

Ahojte. Viete mi poradit kde v rakusku mozem kupit gumenne zateplene nohavice a bundu c. 80?

inffinity
15. okt 2013

@elizabeth1011 v Tchibe maju nevim ci vel. 80 ale taketo veci na deti sem tam videla

jasminet
15. okt 2013

@elizabeth1011 v c+a mavaju, ale dlho som uz nebola. nedavno mali v lidli, ale baby predavaju aj tu na konovi, pripadne na mimibazar.

janano
15. okt 2013

@elizabeth1011 mate tam lindex? Tam ich kupis.