Nosiče Belenka, Rischino

lucka010
9. mar 2022

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať na nosice od Belenka a Rischino. Aké máte skúsenosti? Nevieme sa rozhodnúť ohladom kúpy v týchto značkách. Ďakujem za akúkoľvek radu 🙂

petamich
9. mar 2022

najlepsie je vyskusat 🙂 mne Rischino nesedel napr. a rozhodovala som sa napokon medzi Lenkou, Sestrice a Zumbuccou a skoncila som so Zumbuccou - na FB je skupina Nosime nase deti a tam su kocky z celeho Slovenska, ktore radi daju vyskusat a tiez tam viete zohnat pod rukou vo vybornom stave, su aj pozicovne a pod. neviem odkial ste, tak pripadne aj tak sa da

diamond007
9. mar 2022

@lucka010 ja mám Rischino a veľká spokojnosť, od narodenia pouzivame

natalia1619
9. mar 2022

@lucka010 suhlasim s @petamich treba vyskusat. Mne tiez rischino nesadol ani sestrice a mam moyo. Predsalen je to dost penazi 🙂

sakaca
9. mar 2022

@lucka010 áno idelane je nosic si vyskúšať ale ak z týchto dvoch tak jednoznačne Rischino. Ja som skúšala veľa znaciek a vždy som sa k Rischino vrátila. Pre aké veľké dieťa hľadáš?

lucka010
autor
9. mar 2022

@sakaca 8mesacne

sakaca
9. mar 2022

@lucka010 v tom prípade isto Rischino Xcross môžeš si ho dst ušiť aj s napevno nasitymi popruhmi aj s 2 sadami klasické aj do kríža. Vydrzi ti oveľa dlhšie ako Lenka4ever a na Lenku toddler je ešte babo malé. Xcross je od 68 až do 104 takže do cca 3,5- 4 rokov podľa toho ako bude rásť. Navyše ma teraz aj rischino zľavu k MDŽ na eshope som práve pozerala na ich stránke.

lucka010
autor
12. mar 2022

Ďakujem Vam veľmi pekne za rady

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz