Stretnutie nadšencov nosenia detí

bambusko
23. jan 2009

ahojte 🙂 pre vsetkych, ktori nosite svoje deti v satkach a inych nosicoch alebo vas to laka a stale sa neviete odhodlat, chystame stretnutie

termin sme stanovili na 4.-5.4. 2009
miesto a zariadenie je stale vo hviezdach, takze sup sup 😅 s navrhmi

horalka777
10. feb 2009

aha - a s polpenziou (som vsezravec).

valka
10. feb 2009

zaznamenane..🙂

kili
10. feb 2009

v stálici je tuším polpenzia povinná

olinka6226
10. feb 2009

valka my hocikam, len nech je na izbe ta kupelna 😀 ako ti to vyjde ak v druzbe tak tam a ak v stalici tak tam. ale radsej tam kde vas bude viac.

valka
10. feb 2009

tie, co vam to je jedno, tak idu predbezne do druzby - aby bolo miesto v stalici pre tych, co tam chcu ist a nikde inde 😉

venonna
11. feb 2009

mne je tiez jedno, len aby bola 2-postel a boli by sme radi aj wc 🙂

vikinka27
11. feb 2009

baby, pre mna moze byt tiez ta stalica. ak este nie je nikto volny, rada sa pridam k horalke.
pripadne, ak by bol velky problem s kapacitou, piste mi na IP, ja si vybavim ubytko u kamaratky...
a skocim za Vami cez den. tak ci tak som chcela ist aj ku nim.

(dofrasa, tak by som rada zobrala obe deti. nenapadne Vas, ako to poriesit???)

vikinka27
11. feb 2009

jo, a staci mi jedna postel. (zatial). drobny aj tak spi so mnou. WC bude prijemny bonus, ale neposkladam sa, ked bude na chodbe.

valka
11. feb 2009

viki, v com je problem, aby si isla s dvoma detmi? doprava?

valka
11. feb 2009

takze predbezne poslana objednavka do druzby, zajtra riesim stalicu 😉

valka
12. feb 2009

Dobry den, pani Knapova!
Obdrzali sme Vasu objednavku ubytovania v Penzione Druzba v Bojniciach.
V termine 4. - 5. 4. 2009 mame volnych pre Vas 10 dvojlozkovych izieb a jeden apartman s pristelkou.
Cena dvojlozkovej izby za noc je 33,19€, apartman (dve dvojlozkove izby, obyvacia izba, kam sa prestiera pristelka) stoji 73,03€, pristelka je za cenu 8,96€. Polpenzia je v cene 9,29€ na dospelu osobu, 6,31€ na dieta od 3 do 12 rokov. Pobytovy poplatok je 1,00€ na noc na dospeleho, 0,50€ na noc na dieta vo veku 6 - 18 rokov. V Penzione Druzba Vam dokazeme zabezpecit ubytovanie, poskytnut spolocensku miestnost a stravovanie v jedalni.

Penzion Druzba Vam ponuka aj druhu moznost ubytovania v pridruzenom Penzione Nitra, vzdialenom asi 1,5 km od Penzionu Druzba. Vyhoda tohto miesta je v tom, ze v priestore za nim sa nachadza rozlahla oplotena travnata plocha, kde je mozne hrat sa, travit volny cas pobytom vonku, je tam aj kryte ohnisko. V Penzione Nitra vsak nie je mozne stravovanie vecer, podavame tam len ranajky. Tie su za cenu 4,32€ na dospeleho, 2,99€ na dieta. Dvojlozkova izba tam stoji 26,56€, apartman 66,39€. Fotografie a ostatne vybavenie oboch penzionov si mozete prezriet na nasej webovej stranke www.druzba.sk.

valka
12. feb 2009

to som dostala z druzby 🙂

kili
12. feb 2009

a do stálice si písala?
to fakt musíme byť v dvoch hoteloch, do jedného sa nenatrepeme, ani keby sme chceli. to je lepšie tá stálica a družba, ako Nitra, tá je ďalej.

sue
13. feb 2009

Ahojte,
už som písala Valke aj do IP, ale napíšem aj sem...
My s Macim si to za tú Družbovskú cenu určite nemôžme dovoliť, takže ak tak Vás prídeme pozrieť na jeden deň autom 😔

valka
13. feb 2009

takze volala som konecne do stalice...ale to je ako objednat cez vysielacku izbu na sibiri 😠 volala som na jedno cislo - nikto nedvihal, volala som na druhe - no zavolajte o pol hodku, dam vam manzela...volam znova ...no ja nie som v praci a pojdem az v pondelok, zavolajte potom...ale na to prve cislo... 😝 tak znova volam v pondelok...

kili
13. feb 2009

sue, a čo stálica? to nie je drahé 😉
ak sú tam aj izby, že po 8 postelí, tak mne nevadí, ísť k niekomu 😉
len teda neviem, čo na to deti. ale naši spia dobre, ale neviem to zaručiť, čo bude v cudzom prostredí, keďže nebudú mať svoje postielky.

valka
16. feb 2009

kocky, takze stalica objednana - stravu upresnime neskor...v stalici su 2 izby s wc a jeden apartman s 2 izbami, kazda pre 2-3 ludi. apartman ma jedno wc.
kedze do stalice chceli ist: indy, weroni a sue, kili, horalka a viki, dohodnite sa, ktore pojdete do apartmanu 🙂

kili
16. feb 2009

mne je to jedno, predpokladám, že sú tak aj ostatní, tak nás nejak rozmiestni, alebo sa dohodneme priamo na mieste 🙂
ja ale chcem, aby som mohla dať aspoň jedno dieťa na ďalšiu postel, takže 2+ prístelka alebo gauč, ten by bol asi lepší, lebo má jednu stranu zábranu 🙂 . takže asi až keď to tam uvidíme, nie?

valka
16. feb 2009

kili, v tom apartmane je jedna izba 3-ka..takze uz si prva kandidatka 🙂

kili
16. feb 2009

ale mne netreba 3ku, stačí prístelok al. ten gauč

papajka7
16. feb 2009

ahojky mozeme sa este k vam pridat?radi by sme sli 😉

bambusko
autor
16. feb 2009

papajka, napis valke 😉

valka
17. feb 2009

papajka, jasan, ze mozes...kolki by ste chceli prist? v stalici uz izba s wc nie je volna, takze iba druzba 🙂 alebo teda ak nechcete wc (iba na chodbe), tak moze byt aj ta stalica

kili
17. feb 2009

valka, spomenula som si, že do stálice chce ísť aj sue

papajka7
17. feb 2009

Tak prisli by sme 4.A do druzby. 😉

valka
18. feb 2009

kili, ved je tam napisana 🙂 s weroni 😉
papajka, pisem si 🙂

kili
18. feb 2009

jaj, no ja som ju hľadala a ona tam tak nenápadná 🙂

jaj, len ma nenapadlo, že u nás začína sviadkové obdobie 😝 do 20.2. do 25.4. máme všetci v rodine narodeniny a meniny 🙄

valka
19. feb 2009

ale na stretko ides, ze?

kili
19. feb 2009

valka, no čo už, idem, už sa moc teším, to by som si nespravila, na to sa mám moc rada 😀

weroni
24. feb 2009

valka, mne je jedno ako s kym a kde budeme spat, hlavne nech mame WC 😀
ked plati to ze budeme so sue tak nam z mojho pohladu staci jedna dvojlozkova izba 🙂 Esterka bude spat na posteli so mnou a Martinko zrejme s mamickou tiez 🙂