Detská postielka so sťahovacím bokom. Áno alebo nie?

haslerkaaa
12. júl 2009

Ahojte,
vyberam postielku a chcela by som poprosit o radu ci ste mali a vyuzili stahovaci bok postielky / kedy/ ako// alebo ho nepovazujete za potrebny ?
Dakujem!

zuzula25
12. júl 2009

ja som kupovala so stahovacim bokom a este som ju nevyuzila,takze u nas nepotrebne.aj tak sa to da stiahnut len asi 30 cm ani to nie a mozes to vyuzit len ked mas novorodenca,lebo neskor uz vymysla a to by ti odtial padol.

veronikahel
12. júl 2009

haslerkaa, my máme ikeacku a tam sa da, ked je uz dieta vacsie odmontovat jedna strana. nas maly sa stale pytal k nam, ked sa v noci zobudil, alebo zaspal hned medzi nami. dali sme mu to dole, prisunuli postielku k nasej posteli, je trosku nizsie ako my, ale uz spi len tam...
mame takuto - bielu. na druhom obrazku je to bez tej jednej strany http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0011...

eimiky
12. júl 2009

ja mám bez sťahovacieho boku bebejou a vôbec mi to nechýba 😉

haslerkaaa
autor
12. júl 2009

Ahojte,no a presne mam zrovna mam dva odlisne nazory, a tie mi tiez premielaju v hlave a neviem ktory zavazi viac.
Ciste teoreticky si zatial planujem ze malicke prestahujem aj s postielkou do izbicky cca v 6 mesiacoch, takze vlastne bocnicu by som stahovala len dovtedy.
No a v spalni zasa ako vravi "veronikahel" mohla by som postielku prisunut a nemusela by som vstavat.
Ozaj ta postielka z IKEA - Guliver, da sa ten bok len dat cely dole alebo tiez len stiahnut ?

veronikahel
12. júl 2009

my od zaciatku prisuvame na noc postielku k posteli, aby som nemusela vstavat. my sme teda dost casto byvali hore, este aj teraz neprespime celu noc 😝 🙂
Guliver postielka sa neda stiahnut, len odmontovat, potom sa tam dava taka lista uplne dole...

tamka84
12. júl 2009

ahojte, tak my máma tiež so sťahovacím bokom, a mne to vyhovuje, lebo ho máme odmontovaný a postielku prisunutú k našej. Je tak v jednej rovine s našou posteľou a je to super.

lul
13. júl 2009

ahoj kocky, mozno trochu mimo temy otazka pre tie, co maju postielku z ikea: mate ju lakovanu? Ak ano, je ten lak ekologicky, resp. ma niekde na skatuli ta postielka napisane, ze je vyrobena ekologicky? Viem, ze maly bude asi obcas skusat na nej "zuby" tak nech je to pre neho ok😉

veronikahel
13. júl 2009

lul, pri tej postielke je napísaný popis výrobku-vpravo dole.
nas malý do nej hrýzol, máme bielu a ohrýzol trochu aj z farby... ale kúpili sme lištu, tak to stihol pred jej dovezením 😀
lištu nájdeš tiež v detskom pri postielkach... dala by som ti linku, ale teraz nefunguje ikeacka sranka...

lul
13. júl 2009

veronika to som si vsimla, ale ci nahodou neni eko. aj listu som videla 🙂 vcera som brazdila net a sranka isla 😉

veronikahel
13. júl 2009

lul, Farebný čistý akrylový lak, ale ci je to eko, to ti neviem povedat 🙂
nas maly sa toho asi aj trochu najedol, ale nic sa mu nestalo 😀

852852
4. apr 2015

Mate niekto detske postielky odtialto? http://www.detskapostel.com/detske-postielky/

lucia_maminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz