Kde kúpim perinu dlhú 160 cm?

michadel
11. feb 2016

Ahojte. Viete mi niekto poradiť kde v SR možem kúpiť periny a obliečky dĺžky 160cm? Máme dve postele 160x70, čo je dosť bežný rozmer detskej postele, ale u nás predávané periny a obliečky sú 135 a potom až 200cm ☹

cannella
11. feb 2016

moja mala ma postel 80 x 160 cm a ma v nej normalnu velku perinu dlzky 200 cm. Pekne si vykope nohy, perinu obmota okolo nich a spinka. Nevidim dovod davat do 160 cm postele rovnako malu perniu.

tajka1986
11. feb 2016

@michadel my mame tiez postel 160x80 a perinu 200cm,je to trochen neprakticke to uznavam ze perina by mohla byt aj mensia ale zase tragedia to nie je. A presne preto ju mame ze som mensiu nevedela zohnat ☹ ale aspon sa tak casto nevykope spod nej ako ked mala detsku perinku 🙂

michadel
autor
11. feb 2016

@tajka1986 vdaka za odpoved. Ja som nasla jednu polsku stranku, kde predavaju viac typov perin v tejto dlzke a maju aj velky vyber obliecok, ale radsej som chcela podporit nejakeho slovenskeho predajcu/ vyrobcu. U nas sa zjavne nepredavaju ☹

kjistinka
11. feb 2016

My sme to vyriesili domacimi pracami... Usila som si... No a jedine obmedzenie je v ponuke latok s detskymi pripadne inymi motivmi. No a paplon klasicky najlacnejsi z ikea, rozstrihat a zasit, pripadne kupit dva a moze sa urobit teplejsia zimna dvojvrstvova perina alebo lahka letna... No a latky v galanterke maju standardnu sirku tusim 140cm, takze odpadu nie je vela, lebo z toho vyjde aj na vankus 🙂
Tot moja skusenost

ivica7
12. feb 2016

ja som nedavno kupovala nove na 4home .sk, no rozmer tam bol o nieco iny, ale maju ich tam ozaj vela, tam si ich nenasla? este na http://www.kuponyzdarma.sk/4home-sk/ je zlava k nakupu

michadel
autor
12. feb 2016

@ivica7 tam som nasla len 135 a 200. Ty si kupila nejaky iny rozmer?