Máte skúsenosti s menštruačnými plavkami a nohavičkami?
Ahojte, máte niekto skúsenosti s menštruačnými plavkami alebo nohavičkami?
Mám na mysli takéto: https://buy.thefemalecompany.com/products/swim-...
Ďakujem
Mám plavky, Lynmiss (mali na výber viac dizajnov)- ale len na záver mojich dní, lebo v tie prvé by nestačili. Kamošky majú rôzne značky a tiež sú spokojné.
A my ostatní sa potom v takej vode kúpeme...
@extempore v akej? Sú nepriepustne. V tej vode sú oveľa väčší problém s fekaliami, lebo trištvrte ľudí má problem sa osprchovať pred vstupom do bazéna.
@extempore veď sú nepriepustné .... to by bolo žralokov 😅
a pľuvanec? je ok? alebo pot ?
@elenka.k a si si istá, že sú nepriepustné?? Lebo prvý, druhý deň menzesu je krvácanie intenzívne.. a teda nechce sa mi veriť, že to tie nohavičky všetko nasajú.. a hlavne, sliznicu určite nenasajú.. čiže to je všetko v tom bazéne.. a rovnako je to aj s kúpacími plienkami.
@elenka.k a si si istá, že sú nepriepustné?? Lebo prvý, druhý deň menzesu je krvácanie intenzívne.. a teda nechce sa mi veriť, že to tie nohavičky všetko nasajú.. a hlavne, sliznicu určite nenasajú.. čiže to je všetko v tom bazéne.. a rovnako je to aj s kúpacími plienkami.
@extempore a myslíš si, že keby neboli, tak niekto v nich vôbec vlezie do vody? Úplne normálne držia všetko dnu - tak ako tie plienky a plavky, mne teda 💩 z nich malému nikdy neušlo.
@extempore a myslíš si, že keby neboli, tak niekto v nich vôbec vlezie do vody? Úplne normálne držia všetko dnu - tak ako tie plienky a plavky, mne teda 💩 z nich malému nikdy neušlo.
@michaela329 no tak ja už som videla v bazéne plávať hovienko a veru aj krvné zrazeniny..
@michaela329 no tak ja už som videla v bazéne plávať hovienko a veru aj krvné zrazeniny..
@extempore určite áno, ja za tie roky, čo ich aj reálne používam, teda nie.
@extempore určite áno, ja za tie roky, čo ich aj reálne používam, teda nie.
@michaela329 no dobre.. a to ti vážne nevadí sa kúpať počas menzesu?? Lebo vtedy je telo veľmi náchylné na rôzne infekcie..
@michaela329 no dobre.. a to ti vážne nevadí sa kúpať počas menzesu?? Lebo vtedy je telo veľmi náchylné na rôzne infekcie..
@extempore nie, nevadí, lebo tam sa voda nedostane. Chápeš? Na to sú tie plavky dizajnovane a na to sú aj swimpoons. Ja raz nerozumiem tejto uchylke sa silou mocou vyjadriť k niečomu, čo nemáš vyskúšané. A mimochodom - po kúpaní sa plavky majú meniť a dať si suché, bez ohľadu na menzes.
@extempore nie, nevadí, lebo tam sa voda nedostane. Chápeš? Na to sú tie plavky dizajnovane a na to sú aj swimpoons. Ja raz nerozumiem tejto uchylke sa silou mocou vyjadriť k niečomu, čo nemáš vyskúšané. A mimochodom - po kúpaní sa plavky majú meniť a dať si suché, bez ohľadu na menzes.
@michaela329 swimpoons sú niečo iné.. ty tu splietaš jablká s hruškami. A musím ťa sklamať, ale voda sa ti "tam" dostane. A odskúšané to mám. Krásny deň želám a aj naďalej špiň vodu, v ktorej sa kúpu aj iní ľudia.
@michaela329 swimpoons sú niečo iné.. ty tu splietaš jablká s hruškami. A musím ťa sklamať, ale voda sa ti "tam" dostane. A odskúšané to mám. Krásny deň želám a aj naďalej špiň vodu, v ktorej sa kúpu aj iní ľudia.
@extempore no nedostane, musela si mať buď zlú veľkosť, alebo produkt. Alebo si len vymýšľaš. A tú vodu špinia práve všetci ľudia - všetkým, čo majú na tele, dokonca aj Ty.
@extempore no nedostane, musela si mať buď zlú veľkosť, alebo produkt. Alebo si len vymýšľaš. A tú vodu špinia práve všetci ľudia - všetkým, čo majú na tele, dokonca aj Ty.
@michaela329 no to teda dostane.. aj pri správnej veľkosti. Rovnako ako decku vybehne z kúpacej plienky exkrement tak aj tebe vyjde sliznica endometria. Celé menštruačné plavky sú len dokonalý marketing.
@michaela329 no to teda dostane.. aj pri správnej veľkosti. Rovnako ako decku vybehne z kúpacej plienky exkrement tak aj tebe vyjde sliznica endometria. Celé menštruačné plavky sú len dokonalý marketing.
@extempore jasné, plné bazény krvi a sliznice 🤦 Radšej v lete sed doma. Také sprostosti. Ty musíš mať fakt problém s predstavivosťou.
@extempore jasné, plné bazény krvi a sliznice 🤦 Radšej v lete sed doma. Také sprostosti. Ty musíš mať fakt problém s predstavivosťou.
@michaela329 ja niekde píšem o bazénoch plných krvi?? Ty máš tej predstavivosti očividne až nadmieru.. :D :D

za mňa super vec, ale ja ich nosím s tampónom, hlavne plavky, ako takú poistku, keby niečo. Nohavičky, ak som doma, alebo v kancelárii, kde sa viem prezliecť keby niečo, tak bez tampónu, ak mám lietačky, tak s tampónom. Výrazne mi to znížilo spotrebu tampónov.