Koľko platí v Nemecku prekonanie?

8. feb 2022

Kolko mesiacov platí prekonanie na covid v Nemecku?

sima42
8. feb 2022

3mesiace

autor
8. feb 2022

@sima42 zachytila som uz aj ze 3 ale povacsine citam ze 6m tak preto sa pytam, vy zijete v nemecku?

anjelicek26
8. feb 2022

Od polky januara niekedy to menili na tri mesiace... synovia maju este 6 mesacny...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. feb 2022

@anjelicek26 cize ten kto sa nakazil skor pred tym ako to zmenili, im ostava 6 mesiacov?

anjelicek26
8. feb 2022

Ostava to tak, ako mas napisanu platnost na Genesenenschein od Gesundheitsamt.. moji to maju v appke v mobile natiahnute...ale v januari ich ockovali este a syn to v januari dostal zas, takze ani nechcem vediet, co tam teraz s toho vyskoci za datum 😂

autor
8. feb 2022

@anjelicek26 pytam sa preto, lebo ja mama obyc green pas, a prekonana som z novembra tu na SK tak ci mi to bude platit :/

anjelicek26
8. feb 2022

Tak to vobec netusim, prepac :( Plati vzdy datum, co je v appke podla certifikatu, ale my pouzivame asi inu appku :(

autor
8. feb 2022

@anjelicek26 a ako sa vola vasa appka prosím?

autor
8. feb 2022

@anjelicek26 dakujem krasne

sima42
8. feb 2022

https://www.adac.de/news/corona-impfung-gueltig...
Áno žijem v nemecku..tu z toho článku som to tak pochopila 🙂

autor
8. feb 2022

@sima42 to si musim dat prelozit 😂 skusila som si stiahnut tu appku od @anjelicek26 a naskenovat svoj QR kod a tiez mi tam pise ze je platný 6 mesiacov

sima42
8. feb 2022

Áno ja mám tiež v Appke 6 mesiacov dokonca tam mám aj vakcínu Johnson platnú jeden rok 🤷 :D človek už je stratený v tých pravidlách :D

autor
8. feb 2022

@sima42 vsak toto, musim to vediet na 100% kym tam pojdem

sovica
8. feb 2022

Tak, ako píše @sima42 a @anjelicek26, po novom by mala byť platnosť 3 mesiace. Tiež sme v DE. Dcéra je cca týždeň po Covide a keďže sa nám Appka nedala stiahnuť a laborke tiež nefungovala webová stránka, tak manžel išiel priamo k pediatrovi (tam dcére brali vzorku) a vytlačili mu Covid Zertifikat s platnosťou 6 mesiacov. Tiež som na to pozerala, či sa nepomýlili. Ja si myslím, že to majú ešte po starom v programe a IT-čkári to tam nejak "zabudli" zmeniť😂

autor
8. feb 2022

@sovica no len ci to pri skenovaní potom aj vezmú, a potom ci tie 3 mesiace pre vsetkých, alebo len novonakazených 🤔

autor
8. feb 2022

@sovica lebo ako písem, prekonanie mam este z novembra, tak ci aj pre mna bude platit 3 mesiace

sono2
8. feb 2022

Ja som teda v AT ale tu sa mení za pochodu, mala byť doba po druhej dávke 9 mesiacov, reálne zmenili na 6 a môj muž/mame obaja už 3/dávky ale v appke ma len dve a už je uvedený ako neočkovany. Mal mat platný pas do apríla. Takže ja myslím, ale tak, dôležité ako to ozaj je, že sa to proste mení a zrazu si proste bez imunity na papieri.

autor
8. feb 2022

@sono2 chapem, celé zle

vevesh
8. feb 2022

Zalezi od bundeslandu a skenera. Bola u nas svagrina zo svajcu prekonana a niekde brali 3m a niekde 6m-cize niekam sa dostala a niekam nie....zvacsa jej apka ako prekonanej nenacitavala a musela ukazovat datum prekonania. Svagor s tou istou appkou a s ockovanim vobec nemal problemy so skenerom🙄🙄

sono2
9. feb 2022

Akurát aktuálne

sono2
9. feb 2022

Nechápem nie nejde odkaz dat sem