Je sťahovanie programu Microsoft Word naozaj spoplatnené?
Je pravda, ze sa plati,? Lebo kazdy okolo mna ho ma, ale kazdy ho ma dako zazracne zadarmo.. ako je to mozne? Dakujem
Jednoducho..kupis si licenciu z ceskeho aukra za 5eur
@muz26 môžeš prosím dať link? Ďakujem
Ja ho mám zdarma napríklad cez zamestnávateľa, žiadnym zázrakom...inak, áno, platí sa... do nejakej cracknutej verzie zdarma by som nešla, keď tak bezplatná je online verzia alebo potom môžeš používať iný podobný textový editor, ktorý je zdarma, napríklad od LibreOffice
Ja ho mám zdarma napríklad cez zamestnávateľa, žiadnym zázrakom...inak, áno, platí sa... do nejakej cracknutej verzie zdarma by som nešla, keď tak bezplatná je online verzia alebo potom môžeš používať iný podobný textový editor, ktorý je zdarma, napríklad od LibreOffice
@anonym_7c7c70 tak napr ja som chcela stiahnuť libre do môjho nového laptopu a veru tá nie je zadarmo
Ja som mala najskôr licenciu od školy, teraz mám od zamestnávateľa.
@anonym_7c7c70 tak napr ja som chcela stiahnuť libre do môjho nového laptopu a veru tá nie je zadarmo
@anonym_4adaf4 nebola som si na 100% istá, lebo som naozaj dlho nič takéto neriešila, tak som to schválne ešte pred napísaním komentu pozerala a všade mi píše, že je free, aj na oficiálnej stránke, kde je na stiahnutie... zaujímavé teda
@danielahamar ano viem ale ja potrrbujem pisat pracu
@diaszoky aha tak, moji majú hesla z výšky
Ja ho mám zdarma napríklad cez zamestnávateľa, žiadnym zázrakom...inak, áno, platí sa... do nejakej cracknutej verzie zdarma by som nešla, keď tak bezplatná je online verzia alebo potom môžeš používať iný podobný textový editor, ktorý je zdarma, napríklad od LibreOffice
@anonym_7c7c70 Kúpiš doživotnú licenciu na 1pc,iné sa už neoplatí.
Na pisanie prace ti uplne staci zadarmo Google docs, kde mas moznost exportu v PDF alebo vo formate DOCX. Zakladne funkcie tam mas.

@diaszoky to by aj mňa zaujimalo