Denný letný tábor pre 12+

mimanr
3. apr 2024

Ahojte, existuje v NR nejaky DENNY letny tabor, kde sa zameriavaju aj na starsie decka? (Sport, jazyky, IT). Nic som nenasla, vsade od 6 do 12. Dakujem.

anjelicek26
3. apr 2024

12+ je už dosť problém, môj ide na surfersky sever polska (12-16 ročný kategoria), jazykový do Francúzka, poziarnicky idu prvy tyzden prazdnin (10-16 vek), ale nič s toho není denný... taky pubertiaci sa už v tom veku flakaju doma sami alebo idu s kamošmi von,denne tábory sú proste pre deti,ktoré samé ostat nemôžu.

stvura
3. apr 2024

@mimanr u vas v NR je tusim parkurovy, tam brali i vacsie deti minuly rok /tusim do 15r/ - zrejme este nie su vypisane, mne tam dcera chce ist a budem ju zrejme nosit, pozri Skilab...u nas v NZ je anglicky - s americkymi lektormi do 15r denny, ale ja mam decka prihlasene do pobytoveho (13r a 15r)...inac uz sa pytas dost po funuse, lebo uz v marci boli obsadene 🙂 tie dobre

mimanr
autor
3. apr 2024

@anjelicek26 nie je to o tom,ze by decka nemohli ostat same, ale maju tendenciu presne to:flakat sa, byt na elektronike. Chcem ponuknut zmysluplnu alternativu, ked aj na 2-3 tyzdne len. 😉

mimanr
autor
3. apr 2024

@stvura ja hladam od februara

negymama
3. apr 2024

@anjelicek26 ten surferskz na sever polska, vies dat nanho prosim link?

stvura
4. apr 2024

@mimanr co moje deti idu tak tam je bezelektroniky vstup...pokial viem i Vydra v Ciernom Balogu tak ma - skus pozriet ich stranky, len tam tiez neviem ci uz nie je neskoro. Pripadne tusim na Jelenci byval tabor nejaky...v okoli NR je mrte moznosti (pozri Mojmirovce, tam byval, v Sali je urcite pri konoch tiez, myslim ze i na Lodenici je kajakarsky) a v centre je taky bezny denny. Synator mi pozral i nejake programatorske, vojensky - ale to vsetko boli pobytove. Tie denne mne napriklad velmi nevyhovuju lebo su od 8 do 16tej. To jeden pracujuci nema sancu.
BDW, teraz ma napadlo, moja spoluziacka robi v Kenderesi (pri Sali), pozri OZ Slnečná škola - Slobodné deti...https://www.facebook.com/profile.php?id=1000919...