Detský psychiater v Nitre

snehuhulienka1
1. feb 2021

Zdravim, mate niekto skusenosti s detskym psychiatrom v Nitre? Pozit ci negat. Dakujem.

nikac_
5. apr 2021

Mám osobnú skúsenosť s Mudr. Galvánkovou. Chodím k nej od 13-tich, aktuálne mám 20. Je naozaj ochotná a milá, no sedenia u nej trvajú krátko.

snehuhulienka1
autor
12. máj 2021

@nikac_ mozem sa spytat, na co sa liecis? chcem sa spytat na skusenosti s ucinkami liekov na deti pri OCD. konkretne tiapridal, sertralin,fevarin.... dakujem

nikac_
14. jún 2021

@snehuhulienka1 Liečim sa depresiu a úzkosť...Sertralin som však jeden čas brala a na mňa osobne všetky psychiatrické lieky pôsobia tak, že pociťujem neustále únavu. Lieky mi zaberali, keď som ich brala pravidelne, čo keď som bola mladšia, som veľmi nerobila. Odvtedy som vystriedala už dvoje a vpodstate rovnaký efekt (Teraz mám Alventu v spojení so Spitominom). Na každého to zaberá inak a zoznam vedlajších účinkov je nesmierne dlhý, ale bohužiaľ, keď sú tie lieky potrebné k "normálnejšiemu" fungovaniu, nič sa nedá robiť. Netreba však zabúdať, že tie lieky nie sú všetko a je potrebná vyvážená strava, pohyb a podobne (Aj keď to pre psychicky chorého človeka môže byť niekedy náročné zmenežovať). Prajem veľa štastia aj Vám aj dieťaťu 🙂

romanadam1626
12. jún 2023

Sertralin je veľmi dobrý.
Môjmu synovi pomohol .
Lieči na OCD od 11- rokov, teraz bude mať 15.
Ako sa Vám darí teraz?
Pozerám,že sprava je 2 roky stará. 😉

nttnnt
29. nov 2023

@romanadam1626 ja sa pridam tiez mam syna s ocd tiez mame 15 rokov, teraz hladam pre neho noveho psychiatra a netusim kam...mozem sa opytat ku komu chodite ? a co vam pomaha ? okrem liekov samozrejme