Mamičky - Zbehy

ferino25
11. apr 2022

Dobrý deň. V lete by sme sa mali sťahovať do Zbehov. Nikoho tam nepoznám, tak by som sa chcela zoznámiť s mamičkami. Mám 3 ročného synčeka. Rada by som, ak by ste mi napísali vaše skúsenosti so škôlkou, či nebudeme mať problém sa tam dostať. Je v Zbehoch aj pediater? Poprípade, ak by ste mi mohli nejakého dobrého poradiť. Ďakujem pekne

dominika155
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivet1371
11. apr 2022

@ferino25 pediater je v luziankach .odpuručam radsej v Nitre pediatra .Škôlka záleží aj aké pani učiteľky budú mat .Teraz je prerobená krasna škôlka .Byvam v zbehoch cez 20 rokov ale na ľudí som si tu moc nezvykla .Kde v zbehoch budete bývať ?

ferino25
autor
12. apr 2022

@ivet1371 Dobry den. Dakujem vam za radu. Budeme byvat v casti Šišov, vobec to tam nepozname.Stahujeme sa od Malaciek. Co nam spominala pani, ktora nam predava dom, tak je tam vela pristahovanych rodin.Dufam, ze si zvykneme...hlavne maly

ivet1371
13. apr 2022

@ferino25 to je blízko družstva na začiatku dediny

adkala
6. máj 2022

škôlka je fajn. Zavolajte riaditelke, ci by mala miesto. My chodime k detskej dr do Cakajoviec (Nitra nam bola daleko). Je tu detsky folklorny subor, kde sa stretavaju mamicky s detmi od 3 rokov (mnohe su od inokadial ako zo Zbehov).