MUDr. Brešťanská

andreaak05
24. jún 2022

Ahojte, neviete, ci ma brestanska dovolenku? Ten jej rezervacny system nema zmysel, ked si tam ony neznacia ani kedy maju dovolenku a namiesto toho tam je vzdy, ze rezervovane, ale pritom neordinuju. Potrebovala by som tam utorok ist, ale neviem sa tam odvcera dovolat a neviem teda, ci utorok robia alebo nie. Dakujem 🙂

daniela_p
24. jún 2022

@andreaak05 dnes si myslím, že majú voľno, no skusila by som v pondelok sa ozvať 🙂

annnna18
25. jún 2022

Mudr. Brestanska je momentalne na Ocr

andreaak05
autor
25. jún 2022

@daniela_p ano, budem tam isto este volat 🙂

andreaak05
autor
25. jún 2022

@annnna18 fuuha a nevies prosim dokedy? Nechapem, preco to v tom online rezervacnom systeme nemaju napisane, ze nerobia.

annnna18
25. jún 2022

To fakt neviem, ja neviem ci nie teraz aj 3 tyzden, ale nechcem zavadzat. Nechapem aj ja preco to tam normalne nemaju zaznacene a popripade aj napisanekto ju zastupuje. Ale moznoze sestricke sa dovolas v v pondelok.

andreaak05
autor
25. jún 2022

@annnna18 lebo uz minule som si vsimla, ze nerobili, ale v systeme mali nie dovolenku alebo ze neordinuju, ale ze terminy su uz rezervovane. Lenze k nim sa da ist aj ked su terminy rezervovane, tak potom to ludi zavadza a zbytocne tam cele dni vyvolavaju alebo dokonca idu. Skusim teda pondelok zavolat. Dakujem 🙂

daniela_p
25. jún 2022

Ja som si myslela, že to je len také jednorazové .. no asi dva týždne dozadu už ju zastupoval jej manžel, resp poradne mal on .. najbližšiu mám 6.7. tak hádam už tam bude ona 🙈