MUDr. Štefan Kóňa - ortopéd

henrieta2003
6. nov 2022

Dobrý deň, chcem sa spýtať máte skúsenosti s MUDr. Štefanom Kóňom na poliklinike Rázusova. Či je dobrý doktor a či Vám robil aj nejaký zákrok a celkovo skúsenosti s ním. Za každú odpoveď ďakujem. Píšem sem pretože som žiadne recenzie na neho nenašla.

gemerka17
6. nov 2022

@henrieta2003 co tak použiť googlu ? https://lekar.sk/lekar/mudr-stefan-kona recenzii je tu dosť. Lekár ktorý má veľa atestácii a v praxi je to bezchrbtovy babrak. Ambulanciu ani nenavstevuj, výber si iného lekára.

vlaras
20. nov 2022

@henrieta2003 my sme u neho boli so synom, mal bolesti päty a nikde nás nevedeli zobrať hneď. On nám dal termín do týždňa, dokonca v nedeľu. Síce za poplatok 20e, ale syna svedomite vyšetril, poslal nás na rtg, vysvetlil príčinu a liečbu. Ja osobne som bola spokojná, vôbec mi ako babrak nepripadal.
Na porovnanie, s iným problémom sme absolvovali vyšetrenie u MUDr. Bozika na Chrenovej, čakali sme v čakárni od 6:30 3hodiny a pri vyšetrení synovho chrbta ani nevstal od stola, ani sa ho nedotkol. Za mňa bol Koná lepší odborník.

majarumm
6. mar 2024

Poplatok 20e a jediné čo mi povedal, poradil tak mi dal len potvrdený papier , že mám si objednať z internetu 😅