Skúsenosti so základnými školami v Nitre

erikabv
11. mar 2022

Milé mamičky a možno oteckovia 🙂,
Chcem vás poprosiť o vaše skúsenosti so základnými školami v Nitre: POČET detí v triede, ponuka a kvalita výučby CUDZÍCH JAZYKOV, ŠPORTové možnosti, STRAVOVANIE (potravinové alergie, či je možný poprípade výber jedla z dvoch možností alebo na každý deň jeden), schopnosti PEDAGÓGOV (množstvo domácich úloh, spôsob výučby, či idú s dobou, atď) a v neposlednom rade, ako zvládli DIŠTANČNÉ vzdelávanie. Za každý jeden príspevok vopred ďakujem!

erikabv
autor
11. mar 2022

A ešte či navštevujú divadlá, múzeá, rôzne výlety, lyžiarsky zájazd, plavecký výcvik, atď..

nenne9
11. mar 2022

@erikabv nemaj teraz DOD?chces statnu ci aj cirkevna moze byt? Lokalita nerozhoduje? Moje deti chodili na horku, ale to je strasne davno.ked tam bol syn, bola to super skola, potom dcera...to uz tak upadalo, prestupila.teraz uz neviem..ale uz asi nie.niektori chvalia Nabrezie, alebo kniezata Pribinu, ja som bola spokojna so sv.Svorada Benedikta na Farskej. Velmi zalezi aj na prvackej ucitelke

erikabv
autor
11. mar 2022

@nenne9 lokalita nerozhoduje, ani to, či cirkevná alebo nie.

zizi85
12. mar 2022

@nenne9 mozem k horke? Zvazujem, kedy tam chodil syn a preco tonpotom upadalo, v com ak sa mozem spytat

nenne9
12. mar 2022

@zizi85 ano, ale moja dcera je prec uz stvrty rok, tak neviem ci som ten spravny clovek😑podla mna uz budu veci ine...

zizi85
12. mar 2022

@nenne9 teraz neviem ci k horsiemu😂 co sa vam nepacilo, ak nechcete takto, tak moze aj sukromne napsiat