Veštica - Nové Mesto nad Váhom

edithp
21. feb 2022

prosim vas, nepozna niekto v okoli nejakú dobrú vesticuk, ktorá neklame a naozaj ma take schopnosti? ďakujem

elizabet173
21. feb 2022

@edithp každá má také schopnosti, ak myslíš, ako vytiahnuť z teba peniaze. Skutočne nechápem, na čo je toto dobré. Keď ti povie to, čo chceš počuť a nesplní sa to, pôjdeš to reklamovať?

edithp
autor
21. feb 2022

@elizabet173 nie... len som nad tým tak uvazovala, ze by bolo fajn pocut to... nebudem sa tym zaoberať ďalej.. a o 20 rokov si na nu spomeniem, a bud si poviem ze to bola blbosť, alebo ze mala pravdu. A vestica ktorá to vie robiť, vie aj to, ze neviem ake peniaze sa za to nemajú brat. Ale je pravda, že teraz za vsetko chcú nehorazne peniaze..

cubo2
22. feb 2022

@edithp je to ciste vyhadzovanie penazi. Ziadna vestica nevidi buducnost. Oni v skutocnost vidia iba tvoje peniaze 😉 vo svojom vrecku. Funguje to cisto na psychologickom zaklade. Hovoria velmi vseobecne veci, ktore sedia na 80 - 90% ludi, preto mas pocit, ze sa triafaju. Okrem toho, clovek ma tendencie vyzdvihovat informacie, ktore na neho sedia a ignorovat tie, ktore na neho nesedia.

Povedia ti, že máš nejakú vlastnosť a následne na to ti priradia aj protichodnú. Proste nedá sa netrafiť. Napríklad: „Si rozvážna osoba, no na druhej strane občas reaguješ prchko a bez rozmyslu.“ alebo „Si pomerne lenivý človek, no keď treba vieš byť aj ambiciózny.“

Ako to, že nikdy nevidíme titulok: Jasnovidec vyhral lotériu?

shelly10
17. mar 2022

@elizabet173 Dobrý deň prajem. Nemôžem s Vami súhlasiť lebo je rozdiel Jasnovidecstvo. A je iné veštenie 🔮. 🙂 Prečo? Lebo jasnovidka karty 🎴 kyvadla a rôzne pomôcky nepotrebuje. Veštci 🧙‍♂️ robia iba karty alebo kávu kyvadlo atď. 🙂