Kúpalisko Štúrovo

maminuska33
19. aug 2023

Ahojte.Vraj v Štúrove je nejaké kupalisko-bazen kde je vstup 5 eur.Neviete niekto kde to je? Ďakujem

rachel36a
19. aug 2023

Je to stare kupalisko Vadaš 2, je tam tusim len jeden bazen, voda studena...ale neviem ci je tento rok otvoreny. Lebo aj ta ubytovna pri nom je zavreta...je to cca 500 metrov od velkeho Vadasa

rachel36a
19. aug 2023
dettilv
19. aug 2023

Áno, to je staré kúpalisko. My tam chodíme. Voda je príjemná, vôbec není studená a je tam menej ľudí a kľud. Jedlo a pitie sa tam tiež dá kúpiť. Za mňa super ☺️

maminuska33
autor
19. aug 2023

@dettilv koľko je tam prosím vstupné?

simisi
19. aug 2023

Včera sme sa vrátili zo Štúrova, vstupné na starom kupku je 5 dospelý a 3 e dieťa.Voda ma 31 stupňov,je tam bufet, pivo Kofola, hot dog a hranolky.Voda bola čistá, wcka odporucam tie kontajnerove,nie v starej budove.Nie je to nic pre náročných, naozaj tam zastal cas .😉

maminuska33
autor
19. aug 2023

@dettilv vedeli by ste mi prosím vysvetlit,ako sa tam dostanem z ulice Komenského 32?

dadula_15
22. aug 2023

Za mňa celkovo Štúrovo proste nie. Obyčajné kúpalisko, predražené, ani sa nám tak nepáčilo. Kdekoľvek inde si to užijete oveľa viac ako tu. Proste nič moc, nič špeciálne. A voda studená.

dettilv
22. aug 2023
dettilv
22. aug 2023

@maminuska33 pôjdete až na koniec pešej zóny (smerom na baziliku) a keď prejdete cez cestu tak odbocite do ľava. Potom idete pár metrov a je tam taká socha (myslím kona). A tam ide cesta trošku doľava ale vy sa musíte držať na pravo. A tam by už mali parkovať auta návštevníkov.