Pôrod v Nových Zámkoch

16. feb 2022

Ahojte,
ako to funguje keď to na mňa príde a nechodila som do nemocnice na pásy?
Som v 35tt. Budúci týždeň ma čaká poradňa u svojho gyn. Povedal mi zatiaľ len toľko, že mi spraví prietoky, ster na streptokoka a pozrie sa na malého, potom si prejdeme pôrodný plán. Povedal, že môžem kľudne chodiť k nemu kým nepordím. No ale ja som nidky ani v nemocnici nebola, takže neviem ako to funguje. Odtečie mi voda resp. budem mať pravidelné kontrakcie a kam mám ísť (v rámci nemocnice NZ)? Na urgent? Alebo cez deň normalne na oddelenie? Prepáčte za sprostú otázku len fakt neviem ako to funguje :D
Ďakujem za každú radu

cimage
16. feb 2022

Normalne dojdes do nemocnice a opytas sa na vratnici ked nebudes vediet kam. Je to 2poschodie monobloku odd gynekologie a porodnictva. Chodi sa priamo do porodnice, nemusis na urgent, aj tak ta poslu kam mas ist.

itka1
17. feb 2022

treba prist do nemocnice na urgent ked je to pocas sviatkov vykendov a v noci v pracovny tyzden trwba ma prizemi zaklopat na ambulancii vedla pacienskyc vytahou na lavo sestricka vam tam

tipko
20. feb 2022

Na urgent, zaevidujú vás a oni už zavolajú hore a povedia vám kam ísť. Pri vstupe na urgent robia aj AG test.