icon

Pôrodnica Nové Zámky: Aké sú vaše skúsenosti?

avatar
eli43
Dnes o 17:56

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v NZ?
Ďakujem za odpovede

avatar
andulka220989
Dnes o 19:48

2 sekcie. Všetko v poriadku.