icon

Pôrodnica Nové Zámky: Aké sú vaše skúsenosti?

avatar
eli43
Včera o 17:56

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v NZ?
Ďakujem za odpovede

avatar
andulka220989
Včera o 19:48

2 sekcie. Všetko v poriadku.

avatar
larrylurex
Dnes o 19:17

Rodila som pred rokom. Záleží zrejme od personálu.. Ja som mala pomaly a ťažko rozbiehajúci sa pôrod, veľmi dlhé rozostupy medzi kontrakciami aj vo finále. Nikto iný okrem mňa nerodil. Aj napriek tomu za celých 19h žiadne polohovanie, žiadna náparka ani nič z toho, čo vidím že sa prezentuje. Žiadny epidural. V podstate mi tam len hodili fitloptu a povedali nech im do sprchy. Doktorka mi tam viac radila čo robiť ako PA. Manžel mohol prísť keď som bola tak na 8cm otvorená.. bola som ku koncu úplne vysilená, malá bola dlho v pôrodných cestách - pôrod skončil vákuom, dcérka bola pridusená. Čiže pôrod o ničom. Ale šestonedelie super. Všetci tam boli na mňa milí, pomáhali mi so všetkým a zaujímali sa ☺️ Strava sa dala, raz lepšie, raz horšie, nič extra netreba čakať. 😀 Určite by som kontaktovala na instagrame dennik.porodnej.asistentky ak by som mohla vrátiť čas. S ňou majú v NZ veľmi dobre skúsenosti, ja som to šťastie nemala