Pôrodnica Nové Zámky - plánovaná sekcia

talia85
20. nov 2023

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ako to prebieha ak mám plánovanú sekciu, je v tom prípade možný bonding bábätka s partnerom ? Poskytuje takú možnosť nemocnica alebo len po klasickom pôrode s mamičkou.
Ďakujem 🙂

suzitok
21. nov 2023

Ahoj, tu sa tvoj príspevok stratí a odpoveď nedostaneš.. máme skupinku, pridaj sa 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/6094/

yalen
24. nov 2023

Ahoj, plánovaná sekcia prebieha tak, že ti v rizikovej poradni dajú termín. Nástup do nemocnice je deň vopred. Pred sekciou si na pôrodnom boxe, je tam s tebou aj partner. Bábätko dostane hneď po pôrode, ako ho oblečú, vyšetria atď. Čo sa týka bondingu, spýtaj sa v poradni v nemocnici.

mischelag
24. nov 2023

Pri sekcii mne maleho len ukazali a muzovi ho podali uz obleceneho. Takze ziadny bonding nebol

moon1979
2. dec 2023

@talia85 na bonding môžeš rovno zabudnúť dôležité je okamžite merať, vážiť, umývať, vyšetrovať, obliekať vo fakultných nemocniciach 🙈

sejbipi
7. jan 2024

Žiaden bonding neprebieha 🥲tiež ma čaká plánovaná sekcia a presne pre bonding aspoň 10minútový zvažujem akú pôrodnicu zvoliť. NZ zatiaľ škrtám

sejbipi
8. jan 2024

Práve som dopísala mail primárke oddelenia, som zvedavá ako zareaguje a čo napíše o bondingu počas sekcie

timinka21
28. feb 2024

@sejbipi ahoj, odpísala primárka? 🙂

sejbipi
28. feb 2024

@timinka21 áno.. vraj je na pôrodnej sále zima, preto nemôže prebehnúť ani krátky bonding 😂😂😂

timinka21
11. mar 2024

@sejbipi No super :(