Ako vysvetliť otcovi, že nechcem rodinu?

michal3691
22. feb 2018

Ako strucne a jasne vysvetlit fotrovi tak aby to pochopil . Ze nechcem rodinu , zenu , deti len preto ze mam podla neho nejake idealne podmienky aby to tak bolo . To ze to je jeho nezrealizovanym snom nieje moj problem a skrz mna si nebude predsa kompenzovat vlastne nedostatky . Ak ja to raz nechcem tak to nechcem . Ci rodic je na to aby cloveka neustale buzeroval s kravinami ?

eeffka
22. feb 2018

@michal3691 no skus zacat od seba 🙂 ostahuj sa, osamostatni a zacni zit a nechaj otca zit 😉 on si moze rozpravat co chce, sme slobodna krajina

sardinka32
22. feb 2018

@michal3691 A kolko mas rokov, prosim Ta? Zijes v otcovom dome?

katusikkk
22. feb 2018

Sa stavim,ze zijes u tatka a ten ta pravom ma plne zuby.Chce,aby si sa ozenil,mal deti a jednou vetou povedane VYPADOL Z DOMU😀

michal3691
autor
22. feb 2018

@eeffka chapem s toho vyplyva ze kedze sme slobodna krajina ja si mozem ties robit co len chcem .

@sardinka32 zijem zijem . A 33

@katusikkk no zijem a ano ma ma plne zuby a chce aby som sa ozenil , jednou vetou povedane zil sporiadany zivot v 2 generacnom dome . Ak vypadnem nedokaze ho utiahnut 🙂 Tu nejde o to aby som vypadol

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcipanovatorta
22. feb 2018

Čo robí 33-ročný slobodný chlap, ktorý nechce kraviny (ženu a deti) na fóre určenom pre tieto “kraviny”?! 🤦🏼‍♀️

michal3691
autor
22. feb 2018

@zajkula62 ako on hovorieva racej ho zapali ako preda . Samostatnost mam a sudnost a sebauctu to je ako co velke ego nie tak toto nemam

cottonwomen
22. feb 2018

Ty si taka zvlastna entita ... len mne stale nejde do bugani, co tu k*rva robis??? Pracudesne nazory mas, uz aj minule som Ta tu zachytila a rozum mi stoji z tvojich reci asi doteraz 🙂

kristinatina86
22. feb 2018

No fuuuha.. kazdy mame ine predstavy o živote a budúcnosti, niekto rodinu nechce, iny po nej túži, to je v poriadku, ale vyjadrovať sa o rodine ako o kravine a deťoch ako parchantoch je trosku cez a riesit to na modrom konikovi uz absolútne..

katusikkk
22. feb 2018

@marcipanovatorta
Inak tiez som rozmyslala co robi na fore pre mamicky a deticky,ked zenu nechce a deti su parchanti pre neho.
On bude inak posahany hahaha

siska53
22. feb 2018

@michal3691 k tomu ti napisem.len tolko. Kebyze sa ja mam.riadit pdla mojho tatka,tak nemam byt,ani deti. Zatiadila som sa podla seba,nie podla neho. Kazdy ma zit svoj zivot,nie zivot cudzieho,hoc je to i rodic.

sardinka32
22. feb 2018

@michal3691 No... mas uz 33 a svoje potencialne deti nazyvas parchantami, tak je asi lepsie, ze ich nemas. Otca chapem, je to rodic a kazdy rodic chce mat deti na poriadku, ako sa vravi. Tak sa odstahuj a otcovi pomoz dakou financnou ciastkou, aby dom utiahol a sem tam nejakou manualnou pomocou. Budes mat Ty vacsi klud a otec Ta nebude mat stale na ociach a nebudes ho priebezne nasierat svojim zivotnym stylom a postojom.

marylis
22. feb 2018

A co ta trapi, ze otec ten dom neutiahne? Uprimne mne by to bolo suma fuk. Tak nech ho preda, a ked nechce, tak nech ho spali. Kecov mas plnu hubu, ale vlasnym otcom sa nechas manipulovat a chodis si to ventilovat sem. To je tvoja vec, ze nechces mat rodinu, tak nemaj. Mozno to spolocnost raz oceni 😂

lija22
22. feb 2018

@michal3691 povedz fotovi, ze si neplodny

tinaa64
22. feb 2018

@cottonwomen presne...len som si nebola ista ci to je presne on..lebo tiez som tu zachytil nejakeho michala co mal PRE MNA dost blbe nazory....CO TU ROBI by zaujimalo aj mna...a zaujimave je ze na vsetko mozne odpovie ale na otazku co tur obi nie

flavica
22. feb 2018

@michal3691 a co chce akoze robit ked sa ty odstahujes a on by ho teda podla vlastnych slov radsej zapalil? kam chce ist? myslim, ze by si to radsej rozmyslel a predal ho. ale tak vies ako to je, pokial si pod mojou strechou...

cottonwomen
22. feb 2018

@tinaa64 spominal raz, ze nieco tu riesila tusim jeho byvala ako inak a on si sem chodi teraz honcovat ego. Ja tu toto vseobecne moc necitam, ale takyto exemplarny pripad sa nedalo nevsimnut si. A ano, je to ON !!!!!! To len polutovat, popripade opluť ale najlepsie by bolo aj ocikat a prekrocit.

tinaa64
22. feb 2018

@cottonwomen som si myslela..😂😂😂hej presne tak...aj je mi ho kus luto..taky prazdny zivot ako on ma by som mechcela..a chudacik ani si to neuvedomuje

ladyblcha
22. feb 2018

mas 33rokov a chodis si po rady na zensky mamickovsky portal? 😂 mas pravdu, nemaj deti ani zenu.

cottonwomen
22. feb 2018

@tinaa64 jeho foto by som velmi chcela vidiet, aj ked z tej sa to neda vyhodnotit, kazdopadne ked sem pride a zacne vypisovat, bude to bomba .... chystaj na vecer pukance a vinko, tv pozerat nebudes

michal3691
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinaa64
22. feb 2018

@cottonwomen 😂😂😂😂iz sa tesim...deti dam spat a ja sa zabavim

katusikkk
22. feb 2018

@michal3691
Tak si tu dosiel ty svoje sracky riesit 😅

dominika_klara
22. feb 2018

Ja chápem.Chapem,že sú ľudia, ktorých najväčšim zivotnym cieľom je mat decko.Akoby najvacsi "úspech" ,splnenie akéhosi piedestu....A okrem decká už nič neexistuje
A chápem,že sú ľudia , ktori proste nemajú celoživotný smer mať decko...Ich cieľom je možno cestovanie okolo celého sveta ,do nebezpečnych zákutí sveta,(závidím osobne a fandím -sama som veľký turista,žiaľ pri mne to bolo nerealizovateľné)
Alebo splnenie si tazko splnielnych snov ,
Alebo pracovať na kariére atď....

Čo je pre teba to ,čo od života chceš?Je niečo,čo ťa napĺňa viac ako žena a deti?čo je to?
Máš nejakú vlastnú firmu,podnik?
Chápem,že nechceš deti,ženu.
Podla prispevku usudzujem,že mamu už nemás?
Viem,že je ťažko finančne utiahnuť rodinný dom, tobôž ak je viacgeneračny
Možno by bolo vhodné najprv riešiť otázku domu....
Predať/kúpiť /prenajať?Pokiaľ tvrdis,že sa nemôžeš odsťahovať....

ladyblcha
22. feb 2018

@michal3691 nie, nie nazory. pytal si si normalne konkretnu radu: Ako strucne a jasne vysvetlit fotrovi tak aby to pochopil . Ze nechcem rodinu , zenu , deti .... bla bla atd.

😅

tinaa64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre
22. feb 2018

vies, ja som. zacala zit sama aj ked som. este nemala "parchantov" ako ty rad volas deti, ani muza.. ked mas taky super zivot, tak chod do podnajmu a zi si ho podla svojich predstav.. ja velmi dufam, ze zo svojich deti. vychovam dost samostatnych ludi na to, aby v 33rokoch nezili s nami..

michal3691
autor
22. feb 2018

@ladyblcha kde je tam napisane ze chcem navod , radu ? Ide len o nazory 🙂 To je cele 🙂

@dominika_klara naplna ma sloboda a moznost volby aj keby som v konecnom dosledku neurobil ani prd som spokojny pretoze stale mam moznost volby ktoru by som nemohol uz mat ked by som mal rodinu . Bol by som vlastne nevyspatym otrokom svojho decka a panovacnej zeny a to by mi na radosti nepridalo . Bola by to ako olovena gula na nohe . No nie , som celkom dost vyrovnany clovek cize ziadna kompenzacia stylu firma alebo podnik sa nekona . Racej odmakam 8 cky za 800 ako by sa mi mala 24 hodin zavarat hlava s neistych vysledkov podnikania a koli comu ? koli prachom ? Ale mam mamu mama je v pohode . A tak nieje to take tazke ak je ludi viacero , a mozem sa odstahovat ale preco by som to robil ja tu mam jednu izbu v ktorej som cely zivot a je mi tu dobre .

cottonwomen
22. feb 2018

@tinaa64 a bude dokola omielat, ze ma proste iny nazor

ladyblcha
22. feb 2018

@michal3691 nazor je - napiste mi prosim co si myslite .. rada je: ako vysvetlit /opytovacie zameno .. ale to su len detaily z toho tvojho sveta, ktory len utvrdzuje v tom - nemaj deti ani zenu. lebo ty si ani chybu nevies priznat 😀 ja som na tvojej strane 😂🙏