Chodíte v tomto počasí s deťmi na plaváreň?

elina25
6. jan 2014

Ahojte iba by som chcela vedieť či chodíte aj v takomto počasí s deťmi na plaváreň?Máme 5-mesiacov a chcela by som ju vziať no neviem či v takomto počasí to nieje viac na škodu ako na osoh?

marylis
6. jan 2014

@elina25 v akom pocasi? ved je slnko a 11 stupnov! 🙂 Podla mna to je viac na osoh 😉

luba28
6. jan 2014

@elina25 my kebyze neni sme chori tak uz minuly tyzden sme na kupku,ale musime vydrzat,kym vyzdravieme ☹ ,...ale aj takom veku ako pises,sme boli,ale len na pol hodky,stacilo,.... 🙂

elina25
autor
6. jan 2014

@marylis
@luba28 lebo mi jedna známa povedala že ak chcem aby mala obojstranný zápaľ pľúc mám ísť....Ale ja mám astmu a alergiu a nechcem aby to zdedila aj malá a doktorka nám odporúčila plávanie a čo do vane sa z malou ťažko natrepem 😀

bubelko
6. jan 2014

@elina25 pokial nie je v bazene studena voda, nevidim dovod preco neist. ved ju po kupani dobre osusis, do kocika ci na prenos do auta dobre zabalis. 😉

luba28
6. jan 2014

@elina25 aaale to su bludy,....ved ho nebudes topit,ci??? 🙂 pomalicky na trosku sa nic nestane,.....daj pozor n a uska,aby nevosla voda a kludne chod,.....vonku je prijemne/ + teploty/ ,..... 🙂

elina25
autor
6. jan 2014

@luba28 pozerám že tiež ste prešov,ste bola na Delni?

janinah
6. jan 2014

myslíš na Delňu či kam? neide o počasie,ale tam môže chytiť toľko bacilov,že dovidenia...nešla by som....ak je to však špecialne plávanie babetiek za dobrých podmienok,,tak to áno,počasie nevadí

elina25
autor
6. jan 2014

@janinah o to sa pýtam lebo veľa mamičiek a s 2-3 mesačnímy chodia na delňu

luba28
6. jan 2014

@elina25 ano,Delnu,.... 🙂 tam len chodime,je tam cisto,pekne,...a s malym väcsinou do velkeho bazena chodime,....tam mozes zobrat aj kociar az ku bazenu,je tam vyhradene miesto,...takze to sa mi paci velmi

janinah
6. jan 2014

@elina25 ja by som nešla,som zdravotník a tam tomu prostrediu čo sa hygieny týka až tak neverím,bazeny sú ideálne pre niektoré bacily a dieťa s malou imunitou akú majú babetká by som tam neťahala....tvoja lekarka asi mala na mysli to špec. plávanie babetiek,aj toto existuje v PO,popátraj...teda chodím na delňu ,ale s 8ročným,je alergik a má aj alergiu na plesne /v mokrom prostredí sú/ a nám alergolog odporúčal prostredie zimneho štadiona/je hokejista/,na delni sme len asi raz mesačne,na štadione 2-3x týždenne

katinka71
6. jan 2014

@elina25 ahoj moj syn mal 3 mesiace ked sme zacali chodit na baby plavanie,chodlili sme od jesene do juna kazdy tyzden a okrem baby plavania este raz do tyzdna na rodinne plavanie,z ten cas nebol maly chory ani raz,teplota vody +33 C,momentalne chodime na posilnovanie imunity tiez 2xtyzdenne,stretavam tam vela babätiek 🙂