Pomoc pre maminku

marikaema
7. máj 2014

Ahojte kocky, chcela by som vas poprosit o pomoc pre maminku s 2 detmi. Je to moja znama ma dve deticky (dcerku 2 rocnu a syna 5 rocneho). Manzel ju opustil asi pred mesiacom, je vo velmi zlej financnej situacii,ja som jej uz dlho pomahala ale bohuzial mam dve deti aj ja tak si to nemozem dovolit. Pomoze vsetko,oblecenie,hracky ale hlavne potraviny popripade financna pomoc. Budem Vam velmi vdacna. Ak by ste niektora vedela pomoct prosim ma kontaktujte tu alebo napiste IP. Dakujem

sissy27
7. máj 2014

@marikaema za hodinu a pol tretia téma so žiadosťou o pomoc pre mamičku v núdzi... 😕
budem sa opakovať, ale skús aj ty napísať viac, čo sa stalo (okrem toho že manžel ich opustil), čo ona spravila pre to, aby zlepšila svoju situáciu, atď... lebo ako sama vidíš, pomoc potrebuje asi naozaj každý (a dnes špeciálne), tak prečo práve tejto mamičke? (nerýpem, žiadna irónia, normálne sa pýtam...)

mi to pripadá, že je akurát čas výplat, tak sa tie žiadosti o pomoc nejak hromadia... či len náhoda?

marikaema
autor
7. máj 2014

@sissy27 Mam tu pri sebe deticky ale poobede napisem podrobnejsie co sa udialo. Dakujem.....ano videla som tie vselijake prosby o pomoc

janinah
7. máj 2014

nič v zlom,ale toto je najjednoduchšie napísať si o pomoc a čakať na balíky či peniaze na účet 😒 tiež ma zaujíma čo už mamička podnikla,aby sa jej situácia zlepšila...

ricola
7. máj 2014

@janinah nič v zlom, aj tak neprispeješ, tak sa nevypytuj.

janinah
7. máj 2014

@ricola to máš pravdu,takto ako je to napísané teraz,tak neprispejem....