Chorá mamička potrebuje pomoc

maminapink
17. júl 2012

Dobrý deň Ďakujem všetkým ktorý sem nakukli aby nám pomohli.Mám 23 rokov a malého syna Samka som telesne ťažko postihnutá mám skoliózu ale aj napriek tomu sme sa rozhodli pre dalšie dieťa ktoré sa má narodiť už budúci mesiac boli by sme veľmi vďačný za akúkoľvek pomoc či hračkami alebo vecami pre 5 ročného chlapca a ešte nenarodeného drobca taktiež chlapca detské veci hračky nábytok finančnú pomoc na operáciu ktorá je veľmi finančne náročná chcem byť konečne šťastná a verím že dobrý ľudia ešte existujú. Za každú pomoc vám budeme veľmi vďačný pre bližšie informácie a podrobnosti mail Miska25551@azet.sk ĎAKUJEME

cairka
17. júl 2012

Prepáč, ale podľa tvojho profilu na Pokeci mám pocit, že nie si zdravotne ťažko postihnutá. Dokonca ani podľa albumu z 25.6.2012 nevyzeráš ako v siedmom mesiaci.
http://pokec.azet.sk/miska25551

katren
17. júl 2012

@cairka a tie fotky v podprsenke..... 🙄

@maminapink ani neviem, co si mam mysliet....a podla tych fotiek uz vobec nevyzeras seriozna a chora tiez nie....
vlastne pytas vsetko, co si si mala pred otehu riadne premysliet......veci, hracky a potreby pre babatko a este aj syna a zaklincujes financiami na operaciu....

hajanka
17. júl 2012

niekto tu bud zase raz kradne identitu alebo sa hra na nieco co nie je.... 🙄 🙄 🙄 ubohe! ober varianty!

luciferkax
17. júl 2012

@katren pritom takéto operácie bežne prepláca poisťovna... zvlááááááááááááštne 😉

katren
17. júl 2012

@luciferkax no dokonca....... 🙄

novotnajanka
17. júl 2012

s ohňom sa nezahrávaj, môže sa ti to vypomstiť....

elen2
17. júl 2012

Neviem co tymto sleduje 😠 ☹

danu
18. júl 2012

Diskusiu zamykam. Skus oslovit rozne organizacie