Problémy po očkovaní proti chrípke

luba555
9. mar 2016

Ahojte, manžel sa dal očkovať proti chrípke. Ja som bola proti, ale on sa rozhodol, však je dospelý. Odvtedy má väčšie zdravotné problémy pri chrípke ako predtým a častejšie ju máva. Je po očkovaní viac ako 10 rokov a stále sa to nelepší. Aké máte vy skúsenosti?

hankaop
9. mar 2016

Moj byvaly sa daval ockovat proti chripke kazdy rok,viem asi 5rokov a bez problemov a bez chripky. Bolo to prvy krat asi 7rokov dozadu. Teraz neviem,ako sa ma :p mali by ste to konzultovat s lekarom/odbornikmi,ci sa u vasho manzela nevytvorila precitlivelost a co sa s tym da robit :( chripka moze narobit aj sarapatu

jeennyv
9. mar 2016

@luba555 u nas sa daval ockovat proti chripke dedko este z prace, mali to hradene a chodili tzv. celozavodne..aj tak vzdy dostal chripku, ale ze na dva tyzdne a koniec..vysoke teploty a vsetky mozne komplikacie..z mojho okolia poznam viac ludi, ktori sa davali ockovat a apotom aj tak chripku dostali a este horsiu...boli mimo 2-3 tyzdne...

hedamaria
10. mar 2016

Poznám v okolí ľudí,ktorí sa sťažujú na problémy, ale osobne som ta očkovanie neskúsila.

desszi
10. mar 2016

@luba555 skuste manzelovi nasadit homeopatikum Influenzinum 30CH, je vhodne aj na liecbu neziaducich ucinkov po aplikacii chripkovej vakciny. Podajte 1 gulicku 1x denne po dobu 5 dni a potom 1 gulicka s odstupom tyzdna a sledujte. Ak sa stav zlepsi, uz netreba podavat.