Mamičky a ich voľný čas

kikush1811
2. dec 2016

Ahojte mamičky. Rada by som sa vás spýtala na spôsob, akým trávite tých pár vzácnych chvíľ, ktoré si popri detičkách ukradnete pre seba. Máte nejaký koníček, pri ktorom dokážete úplne vypnúť a zrelaxovať? Alebo v akej oblasti/činnostiach sa realizujete?
Ja mám 2 ročnú princeznu, som na materskej, dva dni v týždni pracujem a keď mám chvíľku voľno, tak zväčša skysnem pri televízore ☹ Chcela by som to zmeniť, tak hľadám inšpiráciu aj tu od vás 🙂

janickacrazy
2. dec 2016

@kikush1811 Pre mna je relax, ked idem s kamoškami na kávu a poriadane si pokecáme, samozrejme bez detí. Domáci relax je čítanie a veget na kompe. Tiež je pre mna relax nakupovanie bez detí. Mám 3, takže čokoľvek bez detí ja pre mna relax. 😂 Ked som mala len jedno, chodila som na brušné tance, bolo to super, teraz sa mi nedá, lebo sme sa presťahovali na dedinu a u nič nie je a do mesta daleko.

momi1_1
2. dec 2016

Ja síce detičky ešte nemám ale rada by som, no aj tak by som sa podelila sesternica keď boli deti malé chodila na zumbu a hovorila že nikdy sa lepšie necítila bola taká plná energie lebo veľa toho stihla cez deň a potom večer sa tak odreagovalaa dobre jej to padlo mala viac energie ako keď bola len doma

mariamaria88
2. dec 2016

Pripajam sa...pre mna je relax vsetko co robim bez deti...aj upratovanie...🙂

slivka5
2. dec 2016

Tak premna je este stale najväcsi relax len tak lezat a nic nerobit, kedze mam pri mojom dietati nato malo prilezitosti 😀 ale viem si predstavit relax ako ist do mesta hoci na chvilu, popozerat si nejake veci, nieco pekne kupit, mozno nejaky sport, doma citat dobru knihu, s kamoskami niekde odbehnut, alebo nieco vymysliet s celou rodinou pricom by si relaxovala ty, nejaku zabavu proste. Ak ma clovek peniaze vtedy sa da paradne relaxovat 😀 kino, kadernicka, kozmeticka, Aquacity, wellness atd.. no ale nato zas treba viac ako len chvilku volneho casu 🙂

shia
2. dec 2016

ja som popri dcerke na materskej malovala - kludne aj po nociach, sice unavena,ale citila som sa statsna, ze opat malujem - myslim obrazy, nie steny v byte 🙂 alebo po nociach citala knihu 🙂 a smanzelom sme odbiehali lyzovat - kedze som nekojila, bolo to mozne - zo zaciatku po veceroch, ze sme ju uspali a utekali na nocne niekam, alebo potom aj na cely den, ze mamina ju varovala a my sme odbehli lyzvoat - na jeden den len (lyzujem od utleho detstva a velmi rada), pripadne divadlo, ples a pod, niekedy vecer von s kamratmi (a s manzelom), ale to nie casto. To je pre mna relax. Zo zaciatku mi stacilo ist sama do potravin alebo kadernicke a mala som "vylet" 🙂

lija22
2. dec 2016

mamdvojrocne dvojicky. po nociach citam.lampy mi deti zrusili tak mam na hlave celovku a cucim do knih kym nezaspim. ezotericka literatura o anjeloch, smrti, karme, hypnoze. ..
inac ked raz nebudem vecer zdochlina chcem zacat cvicit 🙂
a suhlasim s tym, ze vsetko bez deti je relax

sibalka21
2. dec 2016

Tiez 🙂 Pre mna je relax vsetko co robim bez maleho, aj upratovanie, varenie 🙂 Kazdy druhy vikend je u otca, cize tie vikendy si vybehnem na dlhsiu prechadzku, idem si vecer sadnut s kamaratmi, alebo idem do mesta na kavu 🙂 Po novom hackujem :D ... A niekedy mam chut len tak si zapnut telku, pohar vina a relaxujem 🙂

alicka850
3. dec 2016

Pre mna je relax ked ma nachvilu nikto netaha za nohavicu a nevisi na mne ☺ Chodim behavat, prvotna motivacia bola ujst z domu od deti nachvilu, ale nakoniec som sa do toho sportu zamilovala. Pustim hudbu do usi a beziiim ☺

l3yla
3. dec 2016

Deticky este nemam,ale ja milujem citanie,dobra kvalitna literatura, fitko je absolutny relax pre mna, behanie v exterieri...taktiez ist na kavu s kamoskami,dobre pokecat, nakupy.🙂

hellenb
3. dec 2016

ahoj...
cez den sa da vselico....no vecer ja vymienam telku za tvorenie....alebo citanie....hocico...vystrihovanie, sitie, aranzovanie, a teraz viac ako mesiac si vyrabam vlastne ozdoby na stromcek....naplna ma to neskutocnou spokojnostou, ked si nieco sama vyrobim....a zas ked sa mi nechce, kuknem telku...
zo zaciatku skus nieco nenarocne...pre malu niaku hracku z latky usit...trebars aj v rukach....na nete je toho vela....kreativita je v kazdom z nas, len ju treba objavit v sebe...a pak to ide samo...
drzim palce, a nech najdes nieco vhodne pre teba....

susannamk
20. dec 2016

Ahoj. Ja prosto varim a peciem. Milujem to. Muz mi kupil specialnu zasteru Chic&Lovely. V nej bude kazda zena vyzerat ako bohata dama, takze on sa na mna rad pozera, ked sa tam zvrtam nie v teplakoch, ale vyzeram ako sarmantna Francuzka. 🙂 zatial sa hra s detmi, ktore potom maskrtia moje vytvory, ale pre mna je to hlavne skvela psychohygiena. Tak rada travim cas a som aj pri rodine.

blackcat8885
7. mar 2017

Ja ked si popri praci a synovi najdem cas na relax tak bud film na notebooku s priatelom,kniha alebo vaňa a relax,prip.so psom sa prechadzka mensia kedze psik je uz stary

vierkal
8. feb 2024

SENICA a okolie . Ahojte mamičky mám 8 ročného syna a presťahovali sme sa sem hľadám dáke mamičky na kávu, s detmi na výlet a podobne na zoznámenie. Najdem?