Manžel odmieta sex

tindes
14. máj 2016

Ahojte ako tu tak čítam príspevky,myslím,že moj prípad je na zvlášť pokec.. Mam 32rokov,moj manzel 36.Pozname sa tri roky,rok sme manzelia.Mame krasneho synceka rocneho.Moj problém je v tom,že všetko je ok,ľubime sa,len ten sex.. Zo začiatku to bolo celkom ok,ja by som nebola dbala aj častejšie,kazdý deň,celý deň... Moj muz tak raz za dva tri dni.Ok ja že budem to rešpektovať,nie každý má taký apetít.Ale postupne sa to zhoršovalo a zhoršovalo.. momentálne je to v štádiu,že raz za 10-14dní.. co je pre mňa nenormálne málo.. Lebo môj muž je práve taký tip človeka,že mi nedáva komplimenty,nepovie len tak,že ľúbim Ťa,nie je túlivý.ja som preto brala aj naše milovanie ako dôkaz,že áno,som pre neho príťažlivá,priťahujem ho,zaujímam..som sexi.. Ale sa mi stávalo čoraz častejšie,že ma dokonca odmietol .. co je pre ženu nenormálna potupa..s tým,že je uťahaný,unavený,nemá chuť.. trápilo ma to,snažila som sa rozprávať s ním o tom,ja že nech mi normálne,,do huby "povie aký má so mnou problém.On,že nemá žiaden,že ,,nemám riešiť takéto sprostosti".. následne sa povadíme,bo on nechce riešiť nič a mňa to nenormálne trápi a zožieram sa nad tým,či sa mu ešte páčim,logicky či nechodí inde.. On že nie nie.ALE.. pred dvomi mesiacmi som zistila,že chodil na priváty,platil za rýchlovky.. jeho odpoveď že PREČOOO?!?!? bolo,že nemal nejaký konkretny dovod..!! Som z toho nenormálne znechutená,bo mi dovliekol navyše aj chorobu,musíme brať lieky.. 😠 ja mam pocit,že sa to nejako zopsulo,odkedy spolu bývame,odkedy som na materskej.Že si ma prestal vážiť a že som samozrejmosť.. Neviem,či je to rutina,ale po necelych troch rokoch sa mi to zda FAAAKT skoro..!! a jasne,ze ked nie je sex,som nervna,zufala,uz sa tolko nesmejem a netesim tak ako predtym...Muz mi povie,ze co som furt zduta.. a ja ze nie som zduta,som smutna.. a vzdy dostanem tu istu odpoved,ze riesim hluposti.. som fakt zufala.. milenec by to vyriešil..ale.. pozriem naňho a napadne mi.. Do kelu.. ved ja Ta tak lubim.. :- 😒 nie a nie s nim nijako pohnut..co robit, poradte??

dilino
15. máj 2016

@sue uplny suhlas presne ved to je nezodpovedne a nie ešte aby s tebou spal mila pisateľka

petra3312
15. máj 2016

@bonavoxa ved ja viem, ze zena moze byt krasna ako chce, ked je muz chrapun, tak bude vyhladavat ine bez ohladu na to...myslela som to tak, ze je to pekna baba, urcite si najde lepsieho

bonavoxa
15. máj 2016

@petra3312 Jasně, chápu, jak to myslíš. Určitě je dobré mít úctu sama k sobě a nepodceňovat se. A lepšího určitě najde, horšího už těžko 😀

ena70
15. máj 2016

@pribinak bohužiaľ ju chorobou už aj nakazil...píše že berie lieky... no šľak by ma trafil z takého...

adelusha
15. máj 2016

@mysga a možno ma len obavy aby neublížil dieťatku, u mužov aj prirodzene vekom klesá sexuálny apetít, kým u žien skor do 40- tky stúpa, aspon tak sa o tom zvykne písať, myslím ze sa k tomu staviaš zbytočne negatívne, si len precitlivelá z tehotenských hormónov. Mne bolo vždy v prvom trimestri tak zle, ze som si ani nevedel predstaviť mat vtedy sex 🙂

helena1234
15. máj 2016

Ahojte. Som velmi rada , že sa tu rieši aj téma typu- "Muž odmieta sex". My sme spolu 11 rokov . Tak priznám sa , nikdy to nebol nejaký super milenec , ale posledný rok to je katastrofa. Sex je tak 2 krát do týždna a aj to mám pocit , že iba preto aby som mu nenadávala. Viac krát ma už odmietol s výhovorkou že je unavený, že ho niečo bolí alebo už spí. Nenormálne ma to uráža a aj sa dosť spolu preto hádame. Nemyslím si , že by mal inú. Ale vôbec niesom vo vzťahu šťastná a uvažujem o rozchode. A keby som si bola istá , ako pisatelka úvodného článku , že chodí inde určite by som sa s ním rozišla .Zivot si treba užívať a nie len prežívať.

mysga
15. máj 2016

@adelusha Zrejme to má určite na svedomí aj moje hormonálne rozpoloženie. Len je toho na mňa jednoducho razom veľa. Zrazu sme spolu oveľa menej a zrazu zaspávam skôr ako môj partner v inej miestnosti (doteraz sme mali jednoizbák), zrazu som mŕtva, unavená... Ja chcem ráno, on chce večer... Snaží sa mi vysvetliť, že veď niečo si budujeme a aktuálne je taká situácia, že nie je čas a podobne ... Má logické vysvetlenia. Ale ja sa bojím, že sa odcudzíme a už som naň až príliš háklivá a pozorná a vyčítavá, čím to ešte zhorším... Ach.

A inak k téme, ktorá je v prvom príspevku, tak úboho som na tom neni, keby niekedy má môj chlap do nejakej chorej chachary napchať svojho vtáka, tak letí z chalupy.

maciatkolulu
15. máj 2016

@tindes pockaj, teba podvadzal muz, dovliekol ti chorobu a ty sa stazujes, ze nechce s tebou spavat? Nerozumiem, ja som asi mimo. Ved to nie je ok, ze si chodil zatrtkat aj z vasho ropoctu niekam, toto by som ja primarne riesila. A nie, ze nechce so mnou spavat, lebo po takomto zisteni a preliecovani by mi bolo z neho akurat tak na grc.

sharpey
15. máj 2016

Môj odmietal keď mňa podvádzal s inými :(

bluka2
15. máj 2016

Tak toto by ma tak vytocilo; nechces si objednat domov rovno cely tim stripterov na privatnu show? Samozrejme z rodinneho rozpoctu a potom nechat v dome zvysky slahacky a ich kostymov a cauko taky manzel. Pripadne ho jednoducho vyrazit, zalezi od okolnosti.

bluka2
15. máj 2016

PS. O pol roka test na HIV, predtym to nema zmysel, lebo to z krvi nezistia

lapalma
15. máj 2016

@tindes .... tebe šije, žena ???? 🙄
ty chceš mať sex s niekým, kto chodil za štetkami ?
nakazil ťa
ty sa mu núkaš a prosíš ?
ty nie si skutočná...ty si nakreslená !!!! 😖 😖 😖

tindes
autor
21. máj 2016

@mysga ahoj.. nech si pisu co myslia ,ale mas podobny problem ako ja,presne tieto pocity mam aj ja a to tak postupne.. neboj nic,lubi Ta a urcite sa velmi tesi na babo,len bud ostrazita.. 😉 a ostatne baby.. nevidite vsetky okolnosti,on zil 5rokov sam,zrejme to robil aj predtym a prisahal mi,ze s tym sekol a uz to nerobi.. a kedze mame dieta,manzelstvo,nehadzem vsetko za sebou,kazdy vztah niecim prejde..zbalit sa je najlahsie.. by Ste sa cudovali,cim vsetkym prechadzaju vztahy okolo Vas a zvonka to vyzera ako uplne idealny milujuci sa par.. ja sama som zostala ,,zírať" na konkretne dve manzelstva niekolko desiatok rocne,ja ze aki ste super a ako sa lubite .. a potom mi zeny vyrozpravali,ako sa veci v skutocnosti mali a kukala som ako puk.. a aj ja osobne som mala v minulosti chlapa,ktory na mne,,visel" skoro stale..opakujem stale bol so mnou,cucal ma jak lizatko.. a zistila som ze ma podvadza.. zivot prinasa vselico.. a ja som to tu napisala len preto,ze som sa chcela vyrozpravat,zdoverit,prediskutovat to s Vami.. neodsudzujte hned.. ja len ze budte aj Vy doma ostrazite.. 😉

spuntikmathiasko
21. máj 2016

@tindes ked chces s nim aj napriek tomu ostat co ti urobil, jedine riesenie je sexuolog, psychologicka poradna.

maciatkolulu
21. máj 2016

@tindes neviem, podvadzal ta so stetkami, teda podla jeho verzie, nakazil ta a teraz odmieta sex s tebou. Teda urcite ma nejaky problem s tebou, zjavne on ma chut na sex, ale nie s tebou a to je dost problem... Tak ked chces udrzat manzelstvo musis zistit, ci ho proste nevzrusujes, nepritahujes, ma inu alebo nieco, lebo normalne to nie je. Ja som za uchovanie manzelstva, ale teda keby mi muz dovliekol pohlavnu chorobu a priznal sa k stetkam a pritom mna odmietal, teda to neviem, co by som robila, ale najma by som sa bala ja s nim spavat, lebo syfils uz nie je dnes rarita a hiv tiez...

maciatkolulu
21. máj 2016

@tindes a inak podla vela ludi by asi aj vo vasom priapade zirala, kedze podla mna to nie je standart cim prechadzas a manzelstvo chces zachranit, takze navonok asi tiez vyzerate ok...

maciatkolulu
21. máj 2016

@maciatkolulu standard som myslela 😉

tindes
autor
24. máj 2016

@maciatkolulu ano mas pravdu.. som to vravela najlepsej kamoske a tej padla sanka a nevedela co mi ma na to povedat..ona ze ja som si myslela,ze Ste pre seba stvoreni.. ze Ste sa nasli .. bla bla.. vidis to ..ano posobime uplne ok.. ja aom tiez donho hucala,prosila,reku nech mi ,,do huby" povie aky ma problem so mnou,ze nie sme 5rocni.. a on ze nema ziadny.. ja mam z toho celeho pocit,ze ,,nevie co od odbroty" .. doma klud,postarane,nehucim,snazim sa aby bolo vsetko tip top.. a to zjavne nie je dobre,asi sa feši,,nudi".. kazdopadne som urobila radikalne opatrenia a ,,skoncili mu zlatie časy"..!! a aj ja mam iny pohlad na svet na neho,na manzelstvo.. nuz .. to nevymyslis.. to je zivot.. a ver ze uz nikdy to nebude take ako predtym.. no.. uvidime.. a on ma neodmieta.. len je to tak isto malo ako predtym.. a ja som si myslela,ze ked ma na rováši,že sa hecne,ze bude sekat dobrotu.. a nic take.. ale tak snzi sa dost inak.. uvidime.. 😒

timea7
24. máj 2016

@tindes skončili mu zlaté časy? To si fakt tak naivná, že očakávaš, že to od dnes bude sedieť pri zadku a do inej v živote nezasunie? Ty si naozaj vôbec nevážiš sama seba, keď dokážeš žiť s človekom, ktorý ťa po tak krátkom manželstve podvádza, dokonca podvádza so štetkami,ktorým za to cvaká a ešte ťa nakazil?! Kam až musí klesnúť sebavedomie ženy, aby toto tolerovala a ešte takého úbožiaka obhajovala? 😝 😝 😝 😝 😝 Prepáč, musela som to sem napísať. A na tie testy HIV určite choď, máš malé dieťa a neutešuj sa tým, že sú aj iné manželstvá, kde muži podvádzajú ženy, lebo klameš sama seba.

monikaparson
24. máj 2016

Napíšem to takto, mali by ste sa obaja liečiť. Nejaký dobrý psychológ, ak nie rovno psychiater by si na vás zgustol. Odísť je to najľahšie? Odísť je to najťažšie, lebo vtedy si človek všetko uvedomí a to je ešte len šupa. Úprimne, muž ma nechce, nechce so mnou spať, ešte si platí za sex a ja ho ľúbim. Uh, asi by som si pred sebou samou pripadala na hlavu a ak nie, tak asi niečo nie je ok. Skôr sa treba zamyslieť nad tým.