Manželovi "udrelo" mlieko do hlavy

smutnalastovicka
25. jan 2016

Ahojte mamicky, prihlasila som sa sem, lebo mam dost velky problem a neviem kam z konopi. Kazdej dobre mienenej rade sa potesim. Mame trojmesacne planovane a chcene dietatko, uz pocas tehotenstva sa manzel malej venoval ako to len slo - spieval jej, rozpraval sa s nou, Co je v uplnom poriadku, keby sa ku mne nezacal spravat ako ku druhoradej bytosti - po prichode z prace ma pozdravil a hned si klakol na kolena a rozpraval sa s bruskom. Ked sa malinkej v brusku nieco pytal, tak ja som akoze za nu odpovedala na co sa ma on spytal, ze ci im budem skakat do konverzacie aj ked sa narodi. Ked ku mne prehovoril, tak len s kritikou. Rodila som sekciou a trvalo dva tyzdne nez mi manzel "dovolil" malu prebalit a prezliect si. Zobral si totiz volno, aby mohol byt s nou. Stale jej vravi, ako velmi ju lubi, mazna sa s nou, ked je doma, prebaluje vylucne on, lebo ja vraj kojim a on prebaluje. Ziarli, ked sa mala usmeje na mna a nanho nie, ked kojim, tak hlavu mi dava k malej, aj to mu snad vadi, ze on nemoze kojit. Pri odchode ma potlapka po pleci a malej hovori, ze jej este musi dat pusinku. Modre z neba by jej zniesol, mna v izbe totalne ignoruje, ked prevravi, tak len s tym, co som urobila alebo neurobila dobre. Nepamatam sa, kedy ma naposledy pobozkal na usta, pohladil alebo objal. Pred tehotenstvom s tym nebol ziadny problem. Od porodu som mu trikrat navrhla milovanie, slabo sa na moj navrh usmial a nic sa nestalo. Uz 5 mesiacov nic nebolo, nie z mojej viny. Ked sa chcem o jeho spravani s nim rozpravat, hovori, ze on o tom debatovat nebude. Som doma jednoducho osoba navyse a netusim, co s tym urobit. Este dve pikosky - v obchode si sadal, ze nakrmi malu a ja som mala utekat zohriat flasu pod teplou vodou, on tlacil pri odchode z obchodu lahky kociarik a ja som za nim drobcila s tazkou taskou... O manzela sa jeho otec nezaujimal, tak asi nechce byt ako on, no preco ignoruje ma, tomu nerozumiem, Co mam robit? Zmeni sa to este? Som len dojka, pritom vyzeram stale dobre, no mam pocit, ze muz ma uz nepotrebuje. Sme manzelmi 5 rokov a nechapem tej premene. Nasi si to samozrejme tiez vsimli a mamka vravela, ze je to chore ako sa sprava prehnane k malej a ku mne ako ku sluzticke.

lydia302
4. feb 2016
Používateľ lydia302 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lydia302.

:D:D

modryponik
4. feb 2016

@sono2 ver mi, že to nehrá. tento je ešte lepší

https://www.youtube.com/watch?v=VSjCeMr-DEE

No proste, silnejšie pohlavie. 😎 Ja som teraz v 21.tt a vyzerá to so mnou nejako podobne, stále ma naťahuje. Tak dúfam, že si to odkrútim teraz a potom ma to pri prebaľovaní minie. 😉

sono2
4. feb 2016

@modryponik veď verím že nehrá, len ma to tak napadlo😀 mám tiež takého naťahovacieho muža, keď má vyhodiť trocha starší odpad alebo bio odpad, tak mu až slzy idú tak mu vždy nadávam, že to až preháňa tak kašle a ho naťahuje😀

sono2
4. feb 2016

@modryponik no štím ináč to nevedel hned zobrať plienku A potom čistiť😂😉😃 šialenec😂😂😂 večer pustím mužovi sa tu vo vlaku smejem normálne nahlas som sa nevedela udržať😂😁

loxa
4. feb 2016

tak toto je riadne psycho..zabila by som ho 😀

salamistka
10. feb 2016

nepamätám sa, že by som sa ja rozprávala so svojim tehotenským bruchom, nieto ešte môj muž, pripadala by som si zvláštne...jasné, že bolo brucho hladené, aj sme nadšene sledovali pohyby malej, ale inak nič viac...

hanka_april
10. feb 2016

@smutnalastovicka ked nechce sa o tom bavit, musis vyhrotit situaciu, aby vybuchol - povedz napr.teraz na Valentina, ze si vybavila u mamy varovku a mala u nej ostane na vikend na noc, aby ste si konecne uzili spolu (ci uz to mas v umysle alebo nie, neviem vek atd...) a uvidis, co ti na to povie a pohadala by som sa.....

mamaveronika
10. feb 2016

ahoj, si v hroznej situácií, ako mne to príde až úchylné...bez srandy...ako radia baby, porozpravať sa snim a ak nepomôže na čas odísť aj s malou...alebo sa porozpravať s jeho rodičmi...svokra niekedy vie podržať stranu....ale ja by som povedala že toto je na psychológa ak nie na psychiatra...zrejme nejaká ujma z detstva ktorá sa teraz prejavila...proste mu povedať že to nieje normalne a ak sa to nezmení tak nech vyhľadá pomoc alebo odchádzaš...bojím sa že to môže byť len horšie,hlavne ked bude rásť malá,môže ju huckať proti tebe a môže to vyvrcholiť až do rozvodu a dieťa sa bude pýtať k otcovi....teraz trochu preháňam...ale mam podobný prípad v mojom okolí...držím ti palce...jedine čo môžeš je modliť sa a veriť že rozhovor alebo lekár pomôžu....ps:čo sa týka sexu to je uplne divné...proste celé mi to zaváňa niečim vážnym, vážnou diagnózou... 🤐 prepáč ak som moc drsná

annav
10. feb 2016

Je to nenormalne, chore. Chuda zena a chuda dcerka. Zial, citala som aj o pripade, ked svoju dceru zacal otac zneuzivat ako 10rocnu a neustale ju vyzdvihoval a vychvaloval a jej matku ponizoval, ze nevie ani prazenicu pomiesat, postavil dceru proti matke, zaroven jej zneuzivanim pokazil zivot.

smutnalastovicka
autor
13. feb 2016

Dakujem Vam vsetkym za prispevky. Uz dva roky zijeme mimo Slovenska, takze rodinu pri sebe nemame a ani sa s nikym nenavstevujeme - ziadni kamarati ku nam nechodia, takze ho nikto nevidi ako zaobchadza so mnou ci s malou. Svokra uz nemam a svokor sa o mojho muza ci vnucku vobec nezaujima. Inak az teraz sa mi zdoveril, ze ho otec psychicky tyral, ked bol maly. Za kazdu banalitu nanho priserne krical. Napriklad ked si nevedel zaviazat snurky, vraj ho vyhadzoval pred dvere bytu a pod. Mozno velka zivota zmena- dietatko v nom nastartovala zle pocity z detstva. Neviem. Uz sa ku mne sprava lepsie, aspon nevrci ako pes, no po intimnej stranke este nic nebolo, nejavi ziadny zaujem o mna ako o zenu, hoci sa o seba staram a podla mna vyzeram dobre. Povedal mi, ze teraz je priorita dieta.

minnie55
13. feb 2016

@smutnalastovicka súhlasím s dievčatami, ktoré písali, že toto je vec pre psychológa. Obávam sa, že sama si s tým neporadíš. Držím palce, aby ste to zvládli 🙂

nelinka2009
13. feb 2016

Spravte si dalsie... A potom napis ako to riesi naraz s dvoma... 🙂 ale nie vazne moj bol podobny citila som sa rovnako... Po navrate do prace sa to upravi...

nelinka2009
13. feb 2016

@smutnalastovicka ani nevies kolko zien by si takyto pristup muza k sexu po porode pochvalivali

lubiss
31. mar 2016

prepac ale takého magora som este nevidela...rozpravat sa s bruchom a ty akoze za malu odpovedat a este ti nada ze im skaces do reci ? :D ziarli ked sa usmeje na teba ? no normalne som sa na tvojom prispevku pobavila co je to za idiota aj ked je to smutne.....psychológa, by bolo treba uz asi oslovit lebo to ozaj nie je normalne ...

stolvertka
31. mar 2016

@smutnalastovicka No dievcatko zlate, mas to tazke..je rozdiel starat sa o dieta a "starat sa"..to co robi tvoj manzel je naozaj dost divne, ak nie rovno chore.Jasne, ze prioritou je dieta, ale vsetko ma svoje hranice.Je krasne, ak ti pomoze pri prebalovani, pri kupani, pri kocikovani.Ale odsunut ta na druhu kolaj?!Pripada mi to ako keby si tam bola len ako zivy inkubator.Vynosila si dieta, porodila a vysledok je uz "len jeho".Naozaj popros o pomoc psychologa.Lebo lahko sa moze stat, ze ta postupne zacne vynechavat uplne zo vsetkeho.A az prestanes kojit, tak mu, mozno, zacnes vadit aj ako "spolubyvajuca" .Lebo inak sa vase spoluzitie nazvat neda.Neviem, mozno mu krivdim, ale tym ze v detstve trpel, a svojmu dietatu chce dopriat vsetko, mu skor ublizuje.V prvom rade mu musi dopriat lasku a starostlivost OBOCH rodicov.Lebo babo vyrastie, on mu splni prve aj posledne, a ty uz budes aj u nej len ta zla, lebo ju budes chciet vychovavat.Zakroc zavcasu.Drzim palce.

liv1
31. mar 2016

Tvoj muz je bohuzial chory, alebo zivotom "ochoreny". Toto spravanie nie je normalne, ale to uz ty vies. Ako keby som do detailu citala presne to iste, co davali na jojke v sudnej sieni par mesiacov dozadu. Manzelia boli v rozvodovom konani, mali 5rocnu dcerku, ku ktorej sa ten muz spraval rovnako ako ku tvojej tvoj muz. Ten bol na nej totalne zavisly, nemohla ani nikam chodit, bojovali o zverenie a ziskala matka. A popri tom na svoju zenu uplne kaslal. Urob s tym nieco skor nez to nebude este horsie, tym myslim nejakeho psychologa napriklad. par mesiacov dozadu mi kamoska hovorila o takom pripade v ich rodine, ze ocko mal vynikajuci vztah s dcerkou, ale az taky velmi prehnany, nejdem do detailov, az sa z toho vyklulo zneuzivanie :-/. Tak drzim prsty, snad sa nejako unormalni a podari sa vam z toho nejako vykluckovat.

mrkvicka060
5. apr 2016

Fu, no aj mne to pride uchylne, zaujimalo by ma, ci by sa tak spraval aj keby ste mali chlapceka... ak je to naozaj tak, ako je popisane v uvodnom prispevku, davaj si pozor na dieta.. ja by som ho nespustila z oci, na mna je to az moc chore..

maslenka47
5. apr 2016

@mrkvicka060 reagovat na 2 a pol mesiaca staru temu ti uchylne nepride? 😝

janickadr
5. apr 2016

@maslenka47 Reagovat na niekolko tyzdnov staru temu rozhodne nie je uchylne, navyse, ked je velmi pravdepodobne, ze zakladatelka temy svoj problem este nevyriesila...

jamika27
5. apr 2016

@smutnalastovicka to je iná diagnóza .. ty kks,idem čítať ďalej čo ti poradili, ale asi by som už zvýšila hlas, prípadne nejaké zásadné razantné opatrenie

petra7777
5. apr 2016

@smutnalastovicka Ja by som sa ho opýtala, či som mu slúžila len ako maternica, ktorú použil na dieťa a potom odkopol ako špinavú handru ☹ Zjavne nie je v poriadku a potrebuje psychiatrickú pomoc....a keď ti bude nabudúce niečo prikazovať, odvrkni mu, nech si to urobí sám....lebo evidentne nezvláda situáciu a ked to nejde po dobrotky......

mravvcek
5. apr 2016

Uplne ta chapem a viem ako sa citis ☹ a neviem ci sa da nieco zmenit, tiez som sa snazila vysvetlovat,ale ...

mrkvicka060
5. apr 2016

@maslenka47 prepacte, ak som sa Vas tym nejako dotkla... som uplna uchylacka

lilitela
23. apr 2016

@mrkvicka060 Bezne reagujem aj na starsie temy, ved sa vzdy moze najst niekto, kto ma podobny problem a vtedy kazda rada draha. Ved toto tu neni len o tom, aby si to precitala autorka, dufam...

amelie2017
16. okt 2016

@smutnalastovicka ahoj, je to uz par mesiacov, ale prave citam tvoj prispevok, ako ste to nakoniec vyriesili? Uz je dobre, ale problem pretrvava? Alebo uz nie ste spolu? Dakujem..